2733
2734
عنوان

خانمایی که زایمان کردن بیان...

110 بازدید | 17 پست

من ۲۰روز از سزارینم میگزره

چند روزه شکمم،دقیقا روی ترکایی که تو بارداری خوردم درد میکنه

بخیه هام مشکلی نداره...ب نظرتون علتش چیه؟

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم که بهتر بشی من تجربه ای ندارم هنوز  اومدم سوال بپرسم ازتون😁 بیهوشی بودید یا بیحسی؟

شیطون

بی حسی😁

2731

ترکا میخواد جمع شه. وای برا من میخاریدااا

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
واقعا؟! اخجون اتفاقا خارشم دارم مرسی خوشحالم کردی

اره عزیزم. ولی شکمت یکم زشت میشه ترکا جمع شه. شکمم تخت ولی ترکا😢😢😢

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اره عزیزم. ولی شکمت یکم زشت میشه ترکا جمع شه. شکمم تخت ولی ترکا😢😢😢

لااقل با لباس خوشگله😢😭

دیروز داشتم فکر میکردم

به خاطر نی نی

هیکلمو

پوست خوشگلمو

همه اهن و کلسیم بدنمو 

دادم

و کلی درد و بخیه و خونریزی گرفتم...

ولی ارزششو داشت😊

فقط حیف که قدرمونو نمیدونن

😁😁 چقدر ترسناک بود؟😭😂 امپولش درد داشت وای از الان  خیلی استرس دارم

نه عزیزم 

نه سوند درد داشت

نه هیچی دیگه

اون امپوله که اصلا حس نکردم

لااقل با لباس خوشگله😢😭 دیروز داشتم فکر میکردم به خاطر نی نی هیکلمو پوست خوشگلمو همه اهن و کلس ...

قدرم میدونه عزیزممم😍😍

نه عزیزم  نه سوند درد داشت نه هیچی دیگه اون امپوله که اصلا حس نکردم

مرسی عزیزممم

شما استرس نداشتی قبلش؟

تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگم                                            
2706