2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چندتا نصيحت خواهرانه بهت بگم كه به خودم خيلي كمك كرد

اول از همه توكل كن به خدا كه خودش جوابت رو ميده

دوم استرس رو از خودت و شوهرت دور كن 

شايد باورت نشه ولي من براي بار دوم مطمئن بودم كه نتيجه ميگيرم و اصلا استرس نداشتم برعكس سري اول كه دكترها اونجوري نااميدمون كردن

سوم سعي كن هرروز دعاي نادعلي رو بخوني به نيت فرزند اگر ميتوني از همين فردا شروع كن 

به حق پنج تن نتيجه ميگيري

من پنج ساله ابن سینا میرم...بار اول میکرو کردم حامله شدم ولی زایمان زودرس کردم بعد از اون دیگه مثبت نشدم.

ولی جاریم و خواهر جاریم هر دو بار اول اونجا نتیجه گرفتن.

چند سال پیش مرکز خیلی خوبی بود ولی جدیدا من راضی نیستم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
من هم ای وی اف هستم، به شدت استررررس دارم واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

خودت رو با چيزهاي متنوع سرگرم كن

كتاب بخون اهنگ گوش كن كار هنري بكن كه بهت انرژي بده 

من بعد از عملم تا ازمايش صيح تا عصر كه سركار بودم بعدش هم ميومدم خونه كتاب ميخوندم كه كمتر فكر و خيال كنم 

صبح ها سر يه تايم مشخص سوره عنكبوت و دعاي نادعلي ميخوندم 

يه وقتهايي هم كه خونه بودم صوت شون رو ميذاشتم رو شكمم تا صداي قران بپيچه 

از همون روز اول هم با بچه ي تو شكمم حرف زدم و مثبت فكر كردم

تو هم بايد ببيني چي آرومت ميكنه 

هركس يه لمي داره

ممنونم عزیزم واقعا صحبتات آرام بخش بود من موقعی که آی وی اف کردم خیلی امید داشتم بگیره ولی موقعی که جواب منفی شد انگار دنیا رو سرم خراب شد و افسردگی گرفتم دیگه نرفتم دنبالش تا اینکه چندماه گذشت با اصرار همسرم مجدد دارم میرم ولی تو بیمارستان آبان انجام دادم 

پیش دکتر مهدی زاده و دکتر مقدم 

چند سال دوندگی کردم ولی نتیجه نداد ولی الان تازه رفتم ابن سینا بنظرم خیلی بهتر از آبان میومد 

امیدم خدایا فقط تویی 

تشخیص دکترای آبان اصلا خوب نبود فقط به من دارو و آمپول میدادن حتی یکبارم عمل پولیپ دهانه رحم گفتن باید انجام بدی ولی الان که رفتیم ابن سینا واسه همسرم سونو نوشته بعد فهمیدن همسرم هم اسپرمش فوق العاده ضعیفه هم واریکوسل داره در صورتیکه آبان اصلا به همسرم توجهی نمیکردن 

امیدم خدایا فقط تویی 
2706