2703
2553
عنوان

کیا بیشتر از یکساله اقدامن بیاییین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 81 پست
منم باید برم رویان گفتم بعدازعید برم دیگه

گفتم از الان برم حداقل آزمايش و سونو هام رو بدم ببينم چي ميشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

دیگه باید چکارکنیم. ...والا دورواطرافم همه ناخواسته حامله میشن نمیدونم چرا من اینطوریم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره همسرم اسپرم نداره

خب باید چکار کرد؟آی وی اف نمیشه؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2456

من شوهرم مشكل خاصي نداره و داروها و مكمل هارو طفلك داره خوب ميخوره حالا خودم برم ببينم چرا باردار نميشيم خدا كنه حداقل من مشكل داشته باشم بدترين جواب اينه كه جفتتون سالميد اما خوب باردار نميشيد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
شمامشکلتون چی هست؟انگاربچه فقط براماهستک همکاری نمیکنن

شوهرم کم تحرکی داره دکترمیگه خیلی مهم نیست. ..خودمم عکس رنگی انداختم مشکل نداشتم تخمک‌گذاری هم دارم نمیدونم چرا نمیشه والا اعصابم داغونه

3 ساله اقدامم...تنبلی تخمدان دارم....آزمایش شوهرم کمی ضعیفه ....عکس رنگی انداختم...دارو مصرف کردم... ...

غصه نخور عزیزم منم ی سقط داشتم دیگه قسمت ما هم این بوده

2714
شوهرم کم تحرکی داره دکترمیگه خیلی مهم نیست. ..خودمم عکس رنگی انداختم مشکل نداشتم تخمک‌گذاری هم دارم ...

همینکه مشکل ندارین خوبه خداروشکرتحرک مال شوهرت چنده ک دکترمیگه مشکل نداره...تلاش کنین دیگه یبارمیگیره به امیدخدا  

والا همه رو میبینم حسرت میخورم طرف با قرص اورژانسی حامله شده اینقدرم ناراحته که نگوووو یکی دیگم باقرص جلوگیری حامله شده. ....

ب نام خدا 

۸ سال ناقابل😎😅

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706