2733
2734

اول بگم لطفا حمایت کنید تا تاپیک همیشگی باشه

بچه ها تصمیم گرفتم واسه همدیگه دعا کنیم واسه نیت هر کس یه صلوات بفرستیم و پستشو لایک کنیم بعد از صلوات

میدونم همتون دلهای پاکی دارین

ارزوتونو پست کنید ایشالله به لطف و کرم خدا و دعای عزیزان نینی سایتی براورده بشه 

پست اول رو خودم میزارم

التماس دعا

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دامن همه منتظران نی نی سبز بشه از جمله سحر ک خیلی وقته منتظر هستند

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

حاجت روایی همه دوستان حاظر در تاپیک 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم           ای که از یار نشان میطلبی یار کجاست ؟ همه یارند ولی یار وفادار کجاست؟ 🌹در انتظار مهدی موعود عج 🌹

سلام.

انشاالله همه حاجت روا بشید.

خدا همه مریضها را شِفا بده.

منم پدرشوهرم (داییم)دو ماه و نیم هست توی کماس.😢😢

دعا کنید که انشاالله بهوش بیاد و بتونن عملش کنند.و شِفتی کامل پیدا کنه.

ممنونم از همتون.😘😘😍

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2706