1147
1226
عنوان

تاپیک بزنین جایزه بگیرین 📣🙈

65 بازدید | 7 پست

نی نی یار مرسی منو برگردوندی .

منم پیامتو به گوش نی نی سایتیها در اقصی نقاط کره ی مجازی میرسونم باشد که دینتون بر گردنم نماند .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2506465/کاربران-عزیز?postId=82427075

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

کسانی که کاربرا را مطلع کنن .فردا چهار تا تاپیک خواهرشوهر مادرشوهری ازشون پاک میشه

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

عمل لیپوماتیک و سایر خدمات پوست و مو توسط پزشک مطرح کشور با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان 

( 02144120537 ) جهت مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

من مشتعل عشق علیم چه کنم .

عجب اسمی 😍

جام جانی ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهی در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بی بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ******اللهم عجل لولیک الفرج*******                                 امام علی (ع):در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....
1156
بلدی بخونیش ؟

من مشتعل عشق علیم چه کنم؟؟؟😍

پاسخگویی به احکام شرعی   امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.