2733
2734

برای خواهرم به حضرت عباس الهی قوربونش برم توسل کردم ... دست خالی نمیذارتت ... ناامیدت نمیکنه

دکتره خودش

سال آینده میرم پابوس حضرت عباس 

بیخیالِ اینکه برای ویزای تحصیلیم مشکل ایجاد میشه یا نه

اگه حضرت عباسه مشکلی پیش نمیاد ❤ 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که مشکلشون حل شه🙏🏻صلوات فرستادم براشون گلم

ممنون عزیزممم ❤❤❤

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
2738
عزیزم واسه مامان منم دعا کن با دل پاکت الهی که خواهرت شفای خیر بگیره 

ای خدا به حق حضرت عباس همه مریضها و مادر این خانم شفا پیدا کنن ❤

چرا برای ویزاتون مشکل ایجاد بشه؟

میگن مهر عراق بخوره تو پاس ممکنه ویزای شنگن دچار مشکل بشه

خدا خودش کمک میکنه نمیشه

خدارو هزاران بار شکل که مشکلتون حل شده  ذوق کردم از تاپیکت  حس خوب گرفتم  😍😍😍😍

فدات بشم عزیزم ❤❤❤

2706