2733
2734

پای مادرشوهرم شکسته 

خیلی گردنمون حق داره

تو نداری میلیون میلیون به حساب شوهرم میریخت بدون هیچ منتی همه چی بهمون میداد

مادشوهر گری نداشت نهایت یه تیکه کوچولو مینداخت

الان قراره یکماهی که پاش تو گچه پیش ما بمونه بعد باهم بریم شهرستان

چون شهرستان خونشون خیلی بزرگه پدر شوهرمم فوت کرده خواهر شوهرم ممکنه زیاد بهش توجه نکنه یا دانشگاه باشه این مجبور بشه راه بره

خلاصه این یکماه رو مهمون ماست و بچه مو سرم گرم میکنه تامن و شوهرم به کارامون برسیم

همش هم در حال عذر خواهی و تشکره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالا ك خدا برات جبران كنه

مطمئنا اول برا اون سخت هست ك زحمتش برا بقيه افتاده

بازم خوبه ك قدرشناسي

ادم اينجا ب عروسها بدبين ميشه انقد ك طلبكار و خودخاه هستن!

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

حتما رعایتشو کن. منم ماه ۹ بارداری دست مادرشوهرم شکست اومد پیشمون. خیلی سخت بود با اون شکم. ولی روابطمون بهتر شد. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

خدا کنه ادم باشم و خودمو بی اجر نکنم..

خدا کنه به شدخرم منت نذارم 

یا انتظار کادو و اینا نیاد تو ذهنم

یا اینکه رفتیم شهرستان و با تشکر سایر اعضای خانواده مغرور نشم

فقط توصیه میکنم یه ماه نی نی سایت نیا.😅

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
انشالا ك خدا برات جبران كنه مطمئنا اول برا اون سخت هست ك زحمتش برا بقيه افتاده بازم خوبه ك قدرشناس ...

اره امشب گریه میگرد گفتم مامان نگران نباش جشم به هم بزنی تموم میشه

حتما اینجا سختت هست

گفت نه زحمتم افتاده رو دوش شما

برای ما هیچ زحمتی نداره هذای خودمون رو یک پیمانه بیشتر میکنم فقط

خدا کنه ادم باشم و خودمو بی اجر نکنم.. خدا کنه به شدخرم منت نذارم  یا انتظار کادو و اینا نیاد ...

آفرین خانومی 

انشالله عروس و داماد خوبی گیرت بیاد. 

تو نیکی کن و در دجله انداز تا ایزد در بیابان دهد باز

2706