2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عدد ان تی ۱.۷ بود سونو نرمال ولی این ازمایش نگرانم کرده دکترم در دسترس نیست ازمایش دوم هم ندادم😔 سونو اونومالی هم نرمال بود ولی این قسمت قرمز نگرانم کرده

2731

همه چیزت عالیه کوچولو هم خوبه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2738
مینا این دو ماه اخر خیلی کلافه م

دیگه چیزی نمونده... من از الان خیلی سنگین شدم دارم قل میخورم😆 چند هفته ای؟

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
دیگه چیزی نمونده... من از الان خیلی سنگین شدم دارم قل میخورم😆 چند هفته ای؟

امکانش هس مثلا یازده هفته باشی بری غربالگری بگه دوازده هفته ای؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
امکانش هس مثلا یازده هفته باشی بری غربالگری بگه دوازده هفته ای؟

بله احتمالا جنین رشدش زیاده

2706