2733
2739
عنوان

امینوسنتز

120 بازدید | 8 پست

سلام دوستان کسی جدیدن پیش دکتر مسعود حقیقی آمینوسنتز کرده بین دکتر حقیقی و بیمارستان محب یاس(میرزاکوچک خان)موندم تو دوراهی کسی اگه تجربه ای داره ممنونش میشم در جریان بزاره منو از نگرانی بیرون بیاره

بمنم گفتن های ریسک هستش سندروم داون دوجا هم رفتم غربالگری هم آزمایشگاه نیلو هم سعید توی پاسداران عردو گفتن ریسک سندروم داون بالاست رفتم مرکز ژنتیک دکتر کریمی نژاد توی شهرک غرب بمن گفتن برو پیش مسعود حقیقی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم ایشون خیلی خیلی خیلی فوق العاده زیاد ماهر و متبحر بودن امینیوسنتزو انجام دادن نمونه رو بردیم دادیم تحویل آزمایشگاه دکتر کریمی نژاد و سه هفته بعدم زنگ زدن خودشون گفتن اقا پسرتون سالمه چون دی ان ای میگیرن جنسیت پسرمم اینجوری فهمیدم 

2731
انشالا که بچت سالمه قول میدم بهت فقط استرسو دور کن از خودت که خیلی برای بچه مضره

عزیزم خیلی ممنون اره برا منم ریسک سندروم دان رو زده های ریسک زده یک به صد دوستم بهم دکتر مسعود حقیقی رو پیشنهاد داد میخاستم بدونم ایا واقعا خوبه یا نه ان شالله گل پسرت سالم بیاد بغلت ببخشید ریسک شمارو چندزده بود؟؟الان چند هفته ای میشه ادرس دکتر حقیقی رو برام بزاری ممنونتم دوست خوبم

انشالا که بچت سالمه قول میدم بهت فقط استرسو دور کن از خودت که خیلی برای بچه مضره

خیلی ممنون بخدا قلب درد گرفتم از این حجم استرس توروخدا برام دعا کنید هزینه ات چقد شد هفته چندم انجام دادی؟؟

2738

عزیزم ریسک منو یک به صدوپنجاه زده بود دکتر مسعود حقیقی 350گرفت برای نمونه گرفتن و مرکز ژنتیکم یک میلیون و دویست هزار تومان گرفت.شک نکن بهترین دکتره برای امینیوسنتز دکتر حقیقی من خیلی تحقیق کردم تا انتخابش کردم