2726

زوجهایی که بچه میخوان

اما

نمیشه.... 😔

🌀چرا باید بها بدی؟ 

🌀چرا باید انتظار بکشی؟ 

#سید_محمد_عرشیانفر ⚜

@servatmanavi

تو این کانال 👆 این ویدیو رو دانلود کنید و گوش بدین ..داشتم تو کانال میچرخیدم یه دفعه به چشمم خورد .. شاید بتونه راهنماییتون کنه ! ایشالله همه به آروزوهاشون برسن.. آمـــــــــــین 😘😘

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه بايد ادرست ابي شه تا بتونم واردشم اينجوري بلد نيستم 

ببین عزیزم @servatmanavi این آدرس و کپی کن ، بعد توی تل‌گرام تو ی پیوی خودت میتونی کپی پیست کنی یا تو برنامه ی پیام ها کپی پیست میکنی آبی میشه بعد واردش میشی

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 

دیگه دست بکار شدیم ب آی وی اف 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

خدای من همانیست که من میخواهم ان شالله من هم همانی باشم که خدا میخواهد....

اگر دوست داری آرامش پیدا کنی حتما نماز شب رو بخون

واقعا خواندن نماز شب به آدم آرامش عجیبی میده خیلی از استرس ها رو کمتر میکنه

وقتی با خدا حرف میزنی و دنیا را با تمام مشکلاتی که برات به وجود آمده به خدا می سپری آروم میشی

وقتی با خدا حرف میزنی و خواسته هات رو به کسی میگی که مطمئنی میتونه برآورده کنه آروم میشی

اگه دوست داری در مورد نماز شب بیشتر بدونی به این صفحه بیا...

مطالب خوبی داره:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

باور کن وقتی ازت نمی گیره فقط یک ربع - اما مطمئن باش بعد از اون دنیات تغییر خواهد کرد

خدا خودش میگه اگر بنده ای به خاطر من نیمه شب از خواب ناز دل بکنه من هر چه بخواهد به او می دهم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2706