2733
2734
عنوان

دوستم به شوهرش خیانت کرده!

710 بازدید | 41 پست

دوستم امروز اومده بود پیشم برام یه سری چیزا گفت شوکه شدم بهم گفت از روز عقد با پسرخاله ی شوهرش دوسته تا الان و میخواد از شوهرش طلاق بگیره هر کاریم میکنه شوهرش هیچی نمیگه من شوهرشو چن بار دیدم خیلی پسر خوب و سر به زیر و کاریه ای ولی پسر خالش خیلی ادم دو رو و دورغگوییه وخودش یبار طلاق گرفته چون زن اورده خونه و زنش دیده و طلاق گرفته هی گریه میکرد منم اعصابم خورد شد وکلی ام نصیحتش کردم ولی گوش نکرد وگفت تو نمیفهمی منم از خونمون بیرونش کردم ولی خیلی دوست دارم کمکش کنم دست از این کارش برداره شما چه راهکاری بلدین

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این طلاق بگیره بره ب پسر خاله شوهرش 😐😐😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

من مورد میشناسم که شوهرش التماس میکرد فقط با یکی باش خودمم میبرم میارمت سر قرار!!!

شاخام درومد

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

چقدر دنیا عوض شده...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

لیاقت شوهرشو نداره. همون بهتر که بره طلاق بگیره و خودشو با اون پسرخاله هرزه بدبخت کنه. امیدوارم زودتر شوهرش بفهمه و از خونه اش پرتش کنه بیرون

دخترم تمام زندگیمه🙆
2706