1147
648

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2506465/کاربران-عزیز

به خدا اعتماد کنگاهی بهترین ها را بعد از تلخ ترین تجربه ها به تو می دهد تا قدر چیزهایی که به دست آوردی را بدانی

نمی‌دونم ولی هستن کسایی که به راحتی به خاطر احساساتشون به راحتی گول میخورن عزیزم 

به خدا اعتماد کنگاهی بهترین ها را بعد از تلخ ترین تجربه ها به تو می دهد تا قدر چیزهایی که به دست آوردی را بدانی

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1157

جایزه ات رو گرفتی؟؟؟

چی بود😃😃😃

یه بار ترکیده شدم، فکر کنم در آینده هم ترکیده شم بازم چون بلد نیستم جلو زبونم رو بگیرم همش حرف سیاسی میزنم😐 درسته پسرعمه زام اما دخترم👩🏻👩🏻👩🏻با کاربری که ترکیده شد تو تاپیک اولم کلی خانوم مهربون اومدن راهنماییم کردن دستشون دردنکنه، تو اولین تاپیک این کاربری چندنفر فکر کردن کارآگاه هستن نذاشتن کمکم کنن اما مشکلم حل ش
میدونم ولی اینکه دوباره امروز یادآوری کردن احتمالاً یه اتفاقی افتاده دیگه

احتمالا

چرا هیچی نیست 😲😲 خالیه

من دارم از فوضولی میمیرم که جایزه چیه

یه بار ترکیده شدم، فکر کنم در آینده هم ترکیده شم بازم چون بلد نیستم جلو زبونم رو بگیرم همش حرف سیاسی میزنم😐 درسته پسرعمه زام اما دخترم👩🏻👩🏻👩🏻با کاربری که ترکیده شد تو تاپیک اولم کلی خانوم مهربون اومدن راهنماییم کردن دستشون دردنکنه، تو اولین تاپیک این کاربری چندنفر فکر کردن کارآگاه هستن نذاشتن کمکم کنن اما مشکلم حل ش
چرا هیچی نیست 😲😲 خالیه من دارم از فوضولی میمیرم که جایزه چیه

خخخخخ

1125