2737
2734
عنوان

رنگ مو در هفته های اخر بارداری

4126 بازدید | 21 پست

کسی بوده موهاشو تو هفته های اخر بارداری رنگ کنه.من الان هفته 37 موهامو اخرین بار بعد عید رنگ کرده بودم الان کلی مو سفید و موهای خودمو و رنگ مو قدیمی قاطی شده .شنیدم مانعی نداره .حالا کسی بوده تو بارداری رنگ گذاشته باشه و برا خودش و نینیش مشکلی پیش نیومده باشه.راستی خودم تو خونه رنگ میگذارم

من ک ریسک نکردم.تازه ۲۳ام میخوام برم 

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نکنی که خیلی بهتره    میگن مشکل نداره ولی خیلی ها هم میگن بده   

مامام میگفت  یکی بود هی میگفتیم رنگ نکن  کرد  اخرم بچش مرده دنیا امد   

میگفت نمیگم دلیلش حتما این بوده  ولی اگر نکرده بود  اینجور دل خودش هم شک نبود

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738
جدی؟ میدونت بارداره؟ دکترش هیچی نگفت؟

بخدا موندم دکترش کدوم خریه اخه که ازمایش نگرفته ازش و خودش چطور نفهمیده تا سه ماه!!! الان ۵ ماهش تموم شده!

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

عزيزم هفته ي اخر موردي نداره دوستم دو روز مونده به زايمان رنگ كرد بعدم رفت سزارين كرد اونم مثه شما موي سفيد داشت ميگفت بيان ديدنم زشته رفت رنگ كرد..بچه شم ماشالا سالمه

2706