2737
2734

هفته 33 هستم استخون لگن پاهام  درد میگیر هی خوب میشه  دو ساعت دوباره درد میگیره طبیعیه؟؟  مچ دستامم کم و بیش هست  از صبح هم پنج تا بطری اب خوردم 

...  سرمم درد میگیره خوب میشه نمیدونم چمه 

یه صلوات واسه سالم بودن بچم لطفا بفرستید ممنونم 🙏🙏🙏بعد از پنج سال چشم انتظاری خدا بهم داده بی صبرانه منتظرم بقلش کنم ... استراحت مطلقم روزهایی سختی سپری میکنم

اگر درد کشاله ران هست   منم دارم   وحشتناک  درد  میکنه   

هفته های بالاتر هم بدتر میشه   

بعضی هام خوب میشن  ولی من بدتر شدم 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر درد کشاله ران هست   منم دارم   وحشتناک  درد  میکنه    هفته های با ...

ساق پا کف پا کل استخونامه پاهام کمرم زیر دلم

یه صلوات واسه سالم بودن بچم لطفا بفرستید ممنونم 🙏🙏🙏بعد از پنج سال چشم انتظاری خدا بهم داده بی صبرانه منتظرم بقلش کنم ... استراحت مطلقم روزهایی سختی سپری میکنم
ساق پا کف پا کل استخونامه پاهام کمرم زیر دلم

نه من دیگه اینجوری نبودم     کلسیم میخوری ؟ 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
شما هفته چندی سز یا طبیعی 

من چهل هستم  طبیعی 

2738
نه من دیگه اینجوری نبودم     کلسیم میخوری ؟

اره روزی دو لیوان شیر میخورم ویتامین دی میخورم. کلسیمم یدونه شبا میخورم اهنم میخورم مولتی هم میخورم  امروز اینطور شدم به طور وحشناکی دارم یه سره اب میخورم عرق میکنم  نمیدونم چرا پاهامم درد میگیره با کمرم استراحت مطلقم هستم دیشبم پرولوتون زدم

وای هفته چهل درد نداری چطوری طاقت اوردی من هفته بعد راحت میشم

کاری نمیشه کرد   من امپول  میزدم زایمان زودرس نشم   الان دیگه درد زایمان هیچی ندارم   

صبر باید بکنم چهلم پر شه   برم واسه امپول فشار 

اره روزی دو لیوان شیر میخورم ویتامین دی میخورم. کلسیمم یدونه شبا میخورم اهنم میخورم مولتی هم میخورم ...

ولش کن  چون پرولتون زدی اتفاقی نمیوفته  منم هر هفته میزدم   الان چهل هفته ام و هنوز زایمان نکردم 

واي نگو كه من الان هفته ٣٠ هستم همه جام درد ميكنه از كشاله ران تا لگن درد..درد استخوان پا..مفصل هاي ...

منم انگشت  دستام بند بندش درد میگیره کوبته کلا تمام تنم به روز خوبم یه روز بد اصن یه وضعی

2706