2733
2734
عنوان

خانمای فیلم بین!

94 بازدید | 19 پست

سلام فیلم بینا

من ماجرای نیمروز رو ندیدم. قشنگه وقت بذارم؟

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

ن ماجرایه نیم شبو ببین .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لاتاری خییلی خوبه  ماجرای نیمروز رو ندیدم  خجالت نکش هم عالیه

لاتاری رو دیدم

خجالت نکش هم اره باید قشنگ باشع

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

من قسمت یکش رودیدم درمورد مجاهدین وانقلاب واین چیزهاست وخوب فیلم نامه هم فوق العاده نگاه انقلابی داره یه فیلم حکومتیه من دوستش نداشتم ولی سلیقه ایه حتما این فیلم نامه ها هم مخاطب خودش روداره

ن ماجرایه نیم شبو ببین .

کارگردان کیه بازیگراش کیان

2738

دوستان لطفا فیلم ایرانی خوب معرفی کنید خیلی وقته فیلم ایرانی ندیدم

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
من قسمت یکش رودیدم درمورد مجاهدین وانقلاب واین چیزهاست وخوب فیلم نامه هم فوق العاده نگاه انقلابی دار ...

انقدر از جذابیتش مبگن که مشتاق شدم ببینم

کارگردان کیه بازیگراش کیان

شوخی کردم😐

سریال ممنوعه رو ببین قشنگه .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
دوستان لطفا فیلم ایرانی خوب معرفی کنید خیلی وقته فیلم ایرانی ندیدم

خشکسالی و دروغ رو من خیلی دوست داشتم

ملی و راههای نرفته 

لاتاری

شوخی کردم😐 سریال ممنوعه رو ببین قشنگه .

وا

سریال ممنوعه رو دنبال میکنم ممنون

2706