2726
عنوان

برادرمو خانوادشو یساله ندیدم

442 بازدید | 21 پست

یسال پیش برادر بزرگم باهمسرم دعوای شدیدی کرد کارشون به کتک کاری رسید شوهرم که برادرمو ازخودش بیست سال بزرگتربودو زد حالام که قهرن من این وسط دلم براشون تنگ شده واسه بچه هاش... میدونم داداشمم ازم دلخور

سردارم خداحافظ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی چه خواهر خوبی دم عیده سعی کنین یه جوری با هم اشتی کنین کار شوهرتم خیلی زشت بود  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اخی چه خواهر خوبی دم عیده سعی کنین یه جوری با هم اشتی کنین کار شوهرتم خیلی زشت بود    

اصلا شوهرم هیچ جوره راضی نمیشه حتی چند وقت پیش پدر زنداداشمم فوت کرد راضی نشد بریم ختمش

سردارم خداحافظ......
من تنها اجازه ندارم از خونه برم بیرون هرجا برم باشوهرم باید برم... خونشونم دور

نمیتونی بهش زنگ بزنی ؟ ای کاش بتونی با حرف زدن نرمش کنی که حداقل اون بیاد دیدنت

درد ما، مردمیست که قبل از نگاه کردن به خود؛میخواهند کشورشان را تغییر دهند ،مردمی که همه مینالند ولی خودشان را نمی بینند، درد ما مردم است ، آدمهاست ،همین خودمان ها...
اصلا شوهرم هیچ جوره راضی نمیشه حتی چند وقت پیش پدر زنداداشمم فوت کرد راضی نشد بریم ختمش

اخلاق همسرتون با شما خوبه؟؟ با بقیه اعضا خانوادتون چطور؟

درد ما، مردمیست که قبل از نگاه کردن به خود؛میخواهند کشورشان را تغییر دهند ،مردمی که همه مینالند ولی خودشان را نمی بینند، درد ما مردم است ، آدمهاست ،همین خودمان ها...
نمیتونی بهش زنگ بزنی ؟ ای کاش بتونی با حرف زدن نرمش کنی که حداقل اون بیاد دیدنت

سرفوت زنداداشم زنگ زدم بهش تسلیت گفتم اونم گفت عب نداره میدونمبخاطر شوهرت نمیتونی بیای... باداداشمم تاحالا حرف نزدم روم نمیشه... اون بزرگتره باید شوهر من بره که نمیره

سردارم خداحافظ......
اخلاق همسرتون با شما خوبه؟؟ با بقیه اعضا خانوادتون چطور؟

بامنم بد نیس بیشتر سر بیرون رفتنم دعوا داریم تا وقتیکه کاری یه کارش نداشته باشم خوبه ولی اگع خواسته ای خلاف میلش داشته باشم کن فیکون میشه

سردارم خداحافظ......
سرفوت زنداداشم زنگ زدم بهش تسلیت گفتم اونم گفت عب نداره میدونمبخاطر شوهرت نمیتونی بیای... باداداشمم ...

آره عزیزم ولی این وسط شما آخه داری اذیت میشی،بزرگتری یا کسی که شوهرت ازش حرف شنوی داشته باشه هم میتونه کمک کنه.دنیا رو نباید زیاد سخت گرفت ارزش نداره

آره عزیزم ولی این وسط شما آخه داری اذیت میشی،بزرگتری یا کسی که شوهرت ازش حرف شنوی داشته باشه هم میتو ...

اصلا کسی پاپیش نمیزاره همه میدونن شوهرم لجبازه ویه دنده همیشه فک میکنه خق باخودشه... حالا سپردم به زمان امیدوارم همه چی درست شه

سردارم خداحافظ......
بامنم بد نیس بیشتر سر بیرون رفتنم دعوا داریم تا وقتیکه کاری یه کارش نداشته باشم خوبه ولی اگع خواسته ...

واو، چه مرده خوبیه، قدرشو بدون 😕

البته چاره ای هم نیست

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
2706