2726

گفت پریود شدی روز 7.و9و11 پریودیت بزن.بعد قرص لتروزول هم داد گفت از 5 پریودیت شبی 3 تا مصرف کن...بعد من پریود نشدم رفتم دکتر ازمایش بتا دادم منفی بود سونو هم رفتم تنبلی تخمدان دارم....دکترم یه سری قرص ویتامین و اهن نوشت با قرص متفورمین و دوتاامپول پروژسترون که بزنم و پریود بشم الان دو روزه زدم بازم پری نشدم؟؟پری شدم امپول اج ام جی ها رو بزنم یا باز برم دکتر؟

نی نی یار های عزیز لطفا خواهشا کاربریمو برگردونید😢😢  @yadaaaaayavary بود

نه نزن 

تمام هرمونات بهم میریزه 

امپول hcg رو چطور انقدر زود داده بهت بزار یخچال حتما

هنوز درمان نکرده تنبلی تخمدان رو چطور امپول داده برا ازاد سازی تخمک 

الان بزنی کیست میشه ...بهتره با یه دکتر دیگه حتما مشورت کنی 

تخصص دکترت دقیقا چیه 

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا ۱۰‌ روز طول میکشه ک پریودشی

خب میدونم برای داروهای سری قبل داد چیکار کنم؟یادم رفت همونجا از خودش بپرسم..پریود شدم دوره امپول ها رو شروع کنم یا برم دکتر؟

2728
نه نزن  تمام هرمونات بهم میریزه  امپول hcg رو چطور انقدر زود داده بهت بزار یخچال حتما ه ...

متخصص زنان زایمان نازایی...والا من 7ماهه میرم پیشش بهم دارو دادع بودبرای تنبلی تخمدانم...یه سری پودر اینفولیک داد خوردم ک تنبلیم خوب شد باز این برج برعکس پریود نشدم...پس دوباره برم پیشش که بفرسته سونو؟بعد متفورمین برای تنبلی خوبه؟

چون سطح هورمونات رفته بالا پری نمیشی. باید صبر کنی جَوّ بدنت آروم شه و سطح هورمونات بیاد پایین تا پری بشی. ضمناً بعد از آمپول پروژسترون تا ۱۰ روز بعد ممکنه پریود شی. حالا حالاها راه داره.

در ضمن هر ماهی ک میخوای اقدام کنی، بعد از پاک شدن پری‌ت  روزی حداقل نیم ساعت ورزش هوازی انجام بده ک تخمدانهات فعال شن و فولیکولای خوبی داشته باشی.

چون سطح هورمونات رفته بالا پری نمیشی. باید صبر کنی جَوّ بدنت آروم شه و سطح هورمونات بیاد پایین تا پر ...

اها مرسی...راستی تو سنوم نوشته بودرحمم حاوی کیستای ریز هست.بعد از دکترم پرسیدم کیست دارم گفت نه اون کیستا زیاد مهم نیس تنبلیت مشکل سازه...گفت کیست نداری....حرفش درسته عایا

سلام عزیزم،با زدن آمپول پروژسترون یک هفته تا ۱۰روز طول میکشه پریود بشی،آمپول هاش ام جی رو روز سوم پر ...

اها مرسی ممنون..

متخصص زنان زایمان نازایی...والا من 7ماهه میرم پیشش بهم دارو دادع بودبرای تنبلی تخمدانم...یه سری پودر ...

به نظر من بهتره پیش متخصصی بری که خودش سنو کنه و خودش داخل مطب سنو داشته باشه 

برام عجیب بود 

آمپول رو داده گفته فلان روزا بزن 

درحالی که معلوم نی اون زمان چند تا فولیکل هست اندازه چقدره ...

اونم سه تا امپول ...

یه بار از پزشک دیگه هم نظر بگیری بد نی 

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
اها مرسی...راستی تو سنوم نوشته بودرحمم حاوی کیستای ریز هست.بعد از دکترم پرسیدم کیست دارم گفت نه اون ...

آره درسته. تنبلی تخمدان ی اصطلاحه، اسم اصلی این مشکل  تخمدان پلی کیستیک / pco هست. ینی تخمدان‌هایی ک پر از کیست های ریزه (مث اسفنج) و اندازه تخمدان بزرگتر از حد معموله.

اون کیست ها ب آدم کاری ندارن، اونا همون فولیکولای نارسی هستن ک نتونستن بالغ و بزرگ شن و تخمک آزاد کنن واسه همون  اونجا موندن. بهتره توی اینترنت راجع ب تخمدان پلی کیستیک سرچ کنی و اطلاعاتتو نسبت ب مشکلت بیشتر کنی گلم.

به نظر من بهتره پیش متخصصی بری که خودش سنو کنه و خودش داخل مطب سنو داشته باشه  برام عجیب بود&n ...

ن تا قبل این ماه سر موقع پری میشدم و تنبلیم برطرف شده بود این برج ک خواستم اقدام کنم اینحوری شد...این امپولا رو گفت 5 و 7 و 9 پریودیت بزن بعد 14 پریودیت بیا بفرسمت سونو بعد امپول ازادسازی بدم...که منم پریود نشدم واز شانسم این برج تنبلی گرفتم دوبارا.

آره درسته. تنبلی تخمدان ی اصطلاحه، اسم اصلی این مشکل  تخمدان پلی کیستیک / pco هست. ینی تخمدان‌ه ...

باشه خب 20 سالمه هنو اطلاعاتم زیاد نیست.ممنون

2706