2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه من شام‌میخورم قبل خاب بازم قاضی میخورم

نه گشنم نمیشه مثلا الان دو تا سیب خوردم سیر شدم دیگه . 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2720
2714

با دو تا بچه عین فرفره میچرخم هی خونه مرتب هی بازار شام هی مرتب هی بازار شام الان تو مرحله بازار شامیم باشد که تا یکساعت دیگه بخوابن جفتشون مرتب کنم

شام نداریم خودمون یه چیزی از بیرون میگیرم بچه ها خوردن غذا 

من دل مرغ و جگر مرغ رو از دیروز طعم دار کردم تو ابلیمو پیاز فراوان زعفران و نمک و فلفل ودارچین وفلفل دلمه .یکم دیگ سیب زمینی سرخ کنم .دل و جگرمم با پیاز رنده شده تفت بدم کمی سرخ شه با نون بربری داغ بخوریم.

عاشقه این غذام دیگ .

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم
شام قرمه سبزی دارم فردا مسافریم بریم مشهد

واااای خدا خوشبحالتون 😢😢😢

تروخدا میشه واسه منم دعا کنی 😓😔

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
با دو تا بچه عین فرفره میچرخم هی خونه مرتب هی بازار شام هی مرتب هی بازار شام الان تو مرحله بازار شام ...

منم همیشه باید پشت سر دخترم‌جم‌کنم اخر سر شانسم ندارم تا خونه مرتبه کسی نمیاد ولی تا طرفا بمونت یا گاز نشسته خواهر شوهرم از در و دیوار میریزن تو انگار موشونو اتیش میزنی

چی‌بگم والا😑
2706