2737
2734

سلام

یک عدد مادرشوهر دارم ک جلوی شوهرم حسابی قربون صدقم میره و مثلا دوسم داره و دخترم دخترم میکنه

تا شوهرم نیست،انگار هووی منه

همش تیکه،،طعنه، باعث شده خواهر شوهرامم یواش یواش حرمت هارو بشکنن با اینکه ازم کوچیکترن دیگه دارن از حدشون خارج میشن

منم اوایل خیلی تحمل میکردم و تنهایی گریه میکردم یا سعی میکردم طوری نشون بدم ک ناراحت نیستم

ولی دیگه خسته شدم،این مدت کلا سیاست هم گذاشتم کنار،انقدر پیش شوهرم غر زدم و از کارای مامانش گفتم احساس میکنم دیگه باور نمیکنه

نمیدونم چطوری دید خودمو و همسرمو از زندگی عوض کنم

اینم بگم نمیتونم رفت و آمدمو کم کنم،حتی از الان برای مسافرت عید برنامع ریختن چون پدرشوهرم به کمک همسرم نیاز داره تنها نمیتونن جایی برن

تا چند وقت پیش همه چی خوب بودا،ولی به قول همسرم انگار چیزخورمون کردن،قبلا همه چیمون جای خودش بود،مسافرت و رمانتیک بازی و این چیزا

ولی الان همه چی شده خانوادش و دیگه انگار از من زده شده 🤦🏻‍♀️

ولی دیروز تو اوج دعوا وقتی داشتم گریه میکردم میگفت مطمئن باش حتی مامانمم اندازه تو دوست ندارم و هیچوقت تنهات نمیذارم

میدونم از هر دری سخنی شد،ولی این چند روز شرایط رفتن پیش مشاور رو ندارم گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید❤

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه

مادر شوهرم آدم خوبی بود اما خواهر شوهرم و جاریم بر علیه من کردنش خدا از دو تاشون نگذره در ضمن الان شده دشمن من 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کارت خیلی اشتباهه سعی کن همیشه با شوهرت بری خونشون تو هم مثل مادرشوهرت جلو‌شوهرت همش تعریفشونو ...

ی وقتایی واقعا نمیشه

انقدر ازش بدم میاد،میگه دخترم دلم میخواد بزنم رو شونش بگم برو یکی مثل خودتو سرکار بذار 🙄

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
توام پیش شوهرت قربون صدقه برو وقتی اون نیست مثل خودشون باش

ازش بدم میاد،نمیشه اصن🤢

از تیکه و طعنه هاش واسه شوهرت وویس پر کن

اتفاقا برنامه ضبط تماس گرفتم،ولی خوب میگه مامانمه برم بزنم دهنش!؟

2738
اشتباهت همینه دیگه دختر خوب، تحمل نداری، جلوی شوهرت مامان جون از دهنت نیوفته وقتی تنها بودید هرکاری ...

😔

از حضورشون احساس خفگی دارم،صبرم دیگه تموم شده

واقعا سخته باهاشون کنار اومدن

ی وقتایی واقعا نمیشه انقدر ازش بدم میاد،میگه دخترم دلم میخواد بزنم رو شونش بگم برو یکی مثل خودتو سر ...

گلم میدونم بدت میاد منم اوایل از خانواده شوهرم بدم میومد هر روز دعوا داشتیم با شوهرم تا اینکه تصمیم گرفتم جلو شوهرم تعریف خوبی کنم ازشون دیگه دعواهامون تموم شد ی سری ی تیکه خیلی بزرگی تو جمع گفتم بهش اومد به شوهرم گفت نمیدونی چطور شوهرم پشت من بود فقط به خاطر اینکه جلو شوهرم خوب بودم باهاشون باور نکرد😁

به شوهرت چیزی نگو اونو درگیر رابطه ی عروس و مادر شوهر نکن.شما هم پیش همسرت وقتی دخترم صدات میکنه بگو بله مامان جونم😒

وقتی هم همسرت رفت تو هم مثل خودش رفتار کن بفهمه چقدر اینکار بده و تو هم پخمه نیستی

میشه برای دو تا حاجتم صلوات بفرستین🙏
یا میتونی صداشونو ظبط کنی به شوهرت نشون بده بگو بخاطر این رفتاراشون نمیتونم زیاد باهاشون رفت و آمد ک ...

افرین اره استارتر میتونی با گوشیت یواشکی صداشو ضبط کنی

میشه برای دو تا حاجتم صلوات بفرستین🙏
2706