2726

يكم اميد بديد توروخدا

من الان توي عقد دارم طلاق ميگيرم در واقع مادرشوهر و خواهرشوهرم زندگيم و خراب كردن و طلاقم دادن 

حالا الان هيچ اميدي به آينده ندارم ميترسم ديگه هيچ وقت نتونم ازدواج كنم و بچه دار بشم و آرزو به دل بمونم تنها بمونم

بايد چيكار كنم كه موقعيت برام پيدا بشه؟توروخدا بهم بگيد واقعيت چيه؟ميتونم دوباره ازدواج كنم؟يا تنها شدم براي هميشه؟البته منظورم با يه كيس مناسبه نه درب و داغون

چرا نشه گلم مگه قراره هر کسی که جدا شه باید با یه درب داغون ازدواج کنه 

احتمالا چون تازه جدا شدی این فکرارو میکنی تنها نباش 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا عجله نکن دنیا به آخر نمیرسه و قحطی شوهر نمیاد بلافاصله کسی رو جایگزین کنی احساسی تصمیم میگیری و دوباره زندگیت خراب میشه

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2728
حالا بذار از شر اینکی راحت بشی بعد به فکر ادم جدید باش..بعدشم مجرد بودن و بچه نداشتن والا خیلیم وحشت ...

وااااي توروخدا از اين حرفا نيايد توي تاپيك من بزنيد دقيقاً ميخوام همين حرفارو نشنوم بعد هميناام ميان توي تاپيك من 

چرا فكر ميكني در هر صورت بدبختي؟؟؟الان ميخواي ثابت كني من كه دارم طلاق ميگيرم از شما كه متاهلي خوشبخت ترم؟

پس ايشالا شما كه انقدر ناشكري زندگيت به هم بخوره به درد من دچار بشي تا حاليت بشه 

اه اعصابم و خورد كرديد بابا

به نظرت وقتي يكي مثل من همچين تاپيكي گذاشته تنهايي و دوست داره؟كه همچين حرفي ميزني

ديگه لطفاً از اين به بعد از اين حرفات به كسي كه طلاق گرفته نگو

وااااي توروخدا از اين حرفا نيايد توي تاپيك من بزنيد دقيقاً ميخوام همين حرفارو نشنوم بعد هميناام ميان ...

لابد بخاطر همین بی ادب بودنته که خانواده طرف میخوان از شر ت خلاص بشن

عزیزمی اجی خودم طلاق گرفت بعدازیه هفته دوباره ازدواج کردالان دردزایمان گرفتش میخوادنی نیش بدنیا بیاد

واااي خوش به حالش😍چقدر اميدوار ميشم ميشنوم اين چيزارو😍❤️❤️ايشالا خوشبخت باشه هميشه بچه ش ام سالم باشه

خداروشكر

توي عقد طلاق گرفته بود؟

واااي خوش به حالش😍چقدر اميدوار ميشم ميشنوم اين چيزارو😍❤️❤️ايشالا خوشبخت باشه هميشه بچه ش ام سالم ب ...

اره عزیزم دوسال عقدبودن ولی باکره بوداسمش روهم پاک کردن ازتوشناسنامش حذف کردن الانرخداروشکرشوهرش ازشوهرماهم بهتره وخیلی هم دوسش داره هم خشگله هم ازش کوچکتره شوهرش...شمارابطه کامل داشتین یانه؟

2706