2703
2553

سه شنبه شهادت حضرت ام البنین هست مادر ابولفضل عباس  از الان وقت دارین صلوات بردارین و هدیه کنین ب ایشون ب دستای بریده ابولفضل قسمش بدین حاجت بده...نفری هزار تا بردارین تا صلواتا زیاد بشه خاهشا...میخوام ایشون رو گلریزون‌کنیم از صلوات ....یا علی بسم الله...در ضمن من دیروز سفره امام حسین داشتم ۳۰هزار و خورده ای صلوات دوستان ختم کردن دستشون درد نکنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

تا سه شنبه ک شهادت ایشونه وقت دارین صلواتاتون رو بفرستین و هدیه کنین ب ایشون

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
هزار تا شاید نرسم کم تر نمیشه،؟

باشه هر چقد میخوای بردار البته فقط شما 😗

۴۰۰۰ تا صلوات به نیت مادر شدن همه منتظرا مخصوصا خودم هدیه به حضرت ام البنین (س) . الهی به حق خودش و پسرانش بزودی زود خدا ب ما هم فرزندان سالم و صالح هدیه بده. آمییین 

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

نفری هزارتا باشه ک تعداد صلوات بره بالا خاهشاااااا😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤

فعلا ۵۰۰ تا اگه تونستم بیشترش میکنم

تا سه شنبه شب وقت هست ک شهادت ایشونه

۴۰۰۰ تا صلوات به نیت مادر شدن همه منتظرا مخصوصا خودم هدیه به حضرت ام البنین (س) . الهی به حق خودش و ...

عزیزم انشالله حاجت روا بشین

2706