2726
عنوان

با این اخلاقش چیکار کنم؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 43 پست
اخه راهکار نمیدین که زود خود ادمو محکوم میکنین😢

یکی از اعضا راهکار دادن ولی شما جبهه گرفتی

گفتن شما کمبود هاشو جبران کن که نره سمت گوشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از اعضا راهکار دادن ولی شما جبهه گرفتی گفتن شما کمبود هاشو جبران کن که نره سمت گوشی

کمبوداشو جبران کن که نشد راهکار😅

تو روان شناسی یه شخصیت داریم به اسم قربانی که میره طرف مقابلو نجات بده!

من ازدواج کردم که زندگی کنم نه اینکه درمانگر همسرم بشم

من از مشاور پرسیدم و بعد بهش گفتم گفت باید بدونه که تو از پنهون کاریاش ناراحتی

هر مشاوری مشاور خوبی نیست.. دکتر توام خواسته روتونو به هم باز کنه و به شوهرت بفهمونی زرنگی و دستش رو شده و نباید ادامه بده اگر ادامه بده ممکن واکنش نشون بدی..

در حالی که باید یادت میداد بفهمی مشکلش چیه و چرا جذب یه عده میشه و کمبودهاشو کشف میکردی و براش اغنا میکردی خودت و خانواده ات تعریف و تمجیدش میکردید و جذب و شیفته خودتون میکردید... باید یادت میداد بفهمی چرا...اینجوری کاری کرده که شوهرت پیش خودش بگه خب .. زنم که فهمیده.. کاریم نکرد.. پس کاری هم نمیتونه بکنه.. ازین بدتر هم بشم شاید کاری نکنه.. شاید خودشم نمیدونسته چرا داره این کارو میکنه ولی تو بهش گفتی به این دلیل تو این کارو میکنی پس حالا بعد ازین میفهمه دلیل این رفتارش فلان کمبود و بعد این هرکی تحسینش کنه میره سمتش و باهاش چت میکنه و میدونه توام کاری از دستت برنمیاد.. در حالی که اگر فهمیدی چت بازی میکنه چت شروع خیانت و با خیانت فرقی نداره گلم.. یا باید خون به پا میکردی زهر چشم بگیری.. یا باید به روش نمی آوردی و خلاء شو تو پر میکردی و کاری میکردی دست از کارش بکشه.. گاهی حرف از خدا پیغمبر میزدی و میگفتی گوشی ها شده شیطون برای بعضیا.. شیطون از طریق گوشی وارد روح و قلب آدمها میشن بدون اینکه خودشونم بفهمن.. یه روز به خودشون میان که دین و دنیاشونو با هم فروختن.. از اینجور حرفا میزدی شرمنده شه نه اینکه روش به روت باز شه...

چقدر الان بد شده اون چت میکنه و تو میدونی و بازم با هم رو یه بالشت میخوابید..

مشاورت کار بدی کرده.. یه زخم چرکی رو هم میشه کارد زد و چرکشو خالی کرد هم میشه دارو داد.. مشاور تو کارد زده.. چرکش خوب هم شه جاش همیشه میمونه و مثل سابق نمیشید..

2728
کمبوداشو جبران کن که نشد راهکار😅 تو روان شناسی یه شخصیت داریم به اسم قربانی که میره طرف مقابلو نجا ...

هر طور خودت صلاح میدونی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
یکی از اعضا راهکار دادن ولی شما جبهه گرفتی گفتن شما کمبود هاشو جبران کن که نره سمت گوشی

بعد خب این خیلی کلیه یعنی واقعا نمیدونم دقیقا باید چیکارا کنم

بعد اینکه بعضیا شخصیتشون اینجوریه و پر نمیشن

تا یکی یه جا بهسون لبخند بزنه جذبش میشن

همونو بگو واسه من وقت نداره اما تا میاد خونه گوشیو میگیره دستش و شرو میکنه

پس بندازش تو بدبختي اصلا هم دلت براش نسوزه 

وقتي فكرش درگير چك و قسط باشه عمرا حوصله چت و اينارو نداره

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
پس بندازش تو بدبختي اصلا هم دلت براش نسوزه  وقتي فكرش درگير چك و قسط باشه عمرا حوصله چت و اينا ...

والا همچین تو خوشیم نیستیم اگه خدا قهرش نگیره

کلی قسط و قرض

اصلا دیر میاد خونه

اما سرکار هم از فرصت استفاده میکنه

والا همچین تو خوشیم نیستیم اگه خدا قهرش نگیره کلی قسط و قرض اصلا دیر میاد خونه اما سرکار هم از فر ...

برو تل

کانال سیاستهای زندگی زوجین

کانال خانومانه

کانال شگردهای خانومانه

کانال سیاستهای زنانه

کانال طلوع آرامش زوج ها

رو سرچ کن

خیلی مفیدن..

از اول شروع کن..

وقتی میخوای بری مشاور تحقیق کن قبلش.. هر دکتری دکتر مناسبی نیست..تا وقتی مطمئن نشدی طرف کار بلده.. به حرفاش عمل نکن و گاهی هم مخالفت کن بگو نه من نمیخوام پرده های بینمون برداشته شه یه راه بهتر بگو نه یه راه دم دست.. دیر جواب بگیرم بهتر از اینه که روی شوهرمو به خودم باز کنم...

والا همچین تو خوشیم نیستیم اگه خدا قهرش نگیره کلی قسط و قرض اصلا دیر میاد خونه اما سرکار هم از فر ...

واقعا ؟پس كارت سخت شد با مشاور صحبت كن

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
برو تل کانال سیاستهای زندگی زوجین کانال خانومانه کانال شگردهای خانومانه کانال سیاستهای زنانه کا ...

من خودم یه چیزایی بلد بودم انجام دادم اما شوهرم اصلا نمیبینه

تو مسایل دیگه هم همین طوره

بعضی وقتا مثلا بهش میگم ببین چقد دست پختم تغییر کرده میگه اره راس میگی متوجه نشده بودم😐

من خودم یه چیزایی بلد بودم انجام دادم اما شوهرم اصلا نمیبینه تو مسایل دیگه هم همین طوره بعضی وقتا ...

عیب نداره..پدر شوهر منم هر وقت مادر شوهرم کاری براش کنه عکس العمل نشون نده مادر شوهرم میگه وای چقدر این سری خورشتم خوشمزه شده.. نه؟ فلانی بخور ببین چه خوب شده بخور بگو چطوره..

یا میگه فلانی من همیشه تو جمع پشت سرت تعریفتو میکنم جوری که همه به من حسودیشون شه اونم میگه دستت درد نکنه.. یا وقتی ناخوش.. پدرشوهرم داره میبینه ناخوش ولی نازشو نمیکشه.. میره میچسبه بهش و هی میگه اینجام درد میکنه .. وای تو این چند روز چقدر لاغر شدم نه فلانی.. اونم دقت میکنه میگه اره یا نه.. مادرشوهرم خیلی شوهرشو وادار میکنه بهش توجه کنه و نظر بده.. یا ابروهاش پر میشه میگه وای ابروهام داره میره تو چشمم نه! پول بده برم آرایشگاه.. کاری میکنه شوهرش توجه کنه به اینکه این اصلاح لازمه و نیاز به زیبایی داره.. مثل خیلیا بی سرو صدا نمیره آرایشگاه که شوهرش همیشه مرتب ببینه و متوجه تغیراتش نشه..

یا لباسشو میشوره میگه وای چقدر تمیز شد وای چقدر تو این لباس خوب شدی یا وقتی پدر شوهرم غذاشو کامل بخوره میگه خوشمزه بود نه بده بازم برات بریزم..

باید ببینی قلق شوهرت چیه و راه حل پیدا کنی اگر شوهرت متوجه تغیراتت نمیشه خودت به زبون بیار و خسته نشو..کم کم توجه شو بیشتر میکنه..تو باید از اول شروع کنی من نمیتونم تو جمله همه چیزو شرح بدم برو حتما اون کانالهایی که گفتم.. من خودم بعد یک سال عضو بودن و اجرا کردن دارم یه کوچولو نتیجه تلاشمو میبینم توام نباید زود مایوس شی و هرچی یاد داده انجام بدی شاید توام یه سال دوسال طول بکشه ولی توکلت به خدا باشه درست میشه... هر وقت از خونه بیرون میره سه تا آیت الکرسی پشت سرش بخون و ۴قل رو پشتش بخون و بسپار که خدا مراقب خودش و قلبش و روحش و چشمش باشه والا یه زن هرکاریم کنه نمیتونه مردشو بپاد..وقتیم گوشی دستش میگیره ۱۲۹ تا یا لطیف بگو و ۴قل رو بخون و بهش فوت کن از وسوسه شیطان دور میشه و محبتش سمت تو جلب میشه..فقط برو عضو اون کانالها شو اونا بهتر جزییات رو یادت میدن..