2733
2734
عنوان

با این اخلاقش چیکار کنم؟😢

331 بازدید | 43 پست

شوهرم همش پای گوشیه و با دخترا و زنا چت میکنه

یه بار که اتفاقی فهمیدم و بهش گفتم که تو کمبود داری و احساس حقارت...خودش تایید کرد😳.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

این جز اخلاقیاتشه؟؟؟؟

خیانت جز اخلاقه؟؟؟

خسته نباشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
چی؟!

تو خوردش کردی ،همین باعث میشه تا کسی ازش تعریف کرد و گفت تو چقد خوبی و مهربونی ...... بره عاشق اون بشه وقتی کمبود داره سعی کن کمبودشو جبران کنی البتع اگه ذاتا خیانت کار نیستا یه سریا کلا مریضن

اگه زندویتو دوستداری تحقیرش نکن چون بدتر میشه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 

نباید به روش میاوردی بدتر پرده های بینتون رو از بین بردی باید از مشاور کمک میگرفتی و کاری میکردی این کارشو به مرور جوری ترک کنه که نه حرمتها از بینتون برداشته شه هم تو به خواسته ات برسی..

شوهر منم شیطون.. گاهی به گوشیش شک میکردم بیشتر برای کانالهای بی تربیتی..میگفت شک داری؟ میترسی خطا کنم! منم شرمنده اش میکردم.. میگفتم نه.. شک نه.. چون تو شیر پاک خورده ای و به خاطر من نه به خاطر آبروی پدر مادرت خطا نمیکنی.. من فقط دوست ندارم چرت و پرت نگاه کنی و شیطون تو چشمات خونه کنه و دیگه حیا نکنن از دیدن هر چیز بدی... بارها و بارها و بارها و بارها ازین جمله ها گفتم.. نصبت به سابق دیگه زیاد گوشی دست نمیگیره و گوشیشو نگاه میکنم یواشکی هیچی توش نیست..

سعی کنید اگر میخواید زندگیتون حفظ بشه پرده های حرمت رو از بینتون برندارید و احترام همو حفظ کنید..

2706