2703
2553
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64663 بازدید | 1090 پست

سلام

این 500 نفر که تاپیک منو لایک کردن کجابودن که اون کاربر دوباره از بچه ها پول گرفت؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2514885/شعله-۶۸?page=1

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ني نيار جان لطف كاربري منو برگردون 😞

سلام عزیزم چی بود کاربریتون؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من تو خصوصی درخوات کمک کرده و قرار بود کمکش کنم یعنی اونم دروغه؟

همه دروغن عزیزم اینجا کسی میاد که نیازی نداره نیازمند چطور میتونه بیاد اینجا؟ هر کس خصوصی درخواست کمک میکنه اسمشو بدین به من ببندمش این تاپیکو بخونین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2514885/شعله-۶۸?page=1

2456
خخخخ خودم اومدم حالا ببین چیکارش میکنم😒😒😒

افرین تو میتونی😂😂😂😂😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
همه دروغن عزیزم اینجا کسی میاد که نیازی نداره نیازمند چطور میتونه بیاد اینجا؟ هر کس خصوصی درخواست کم ...

برفدانه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
همه دروغن عزیزم اینجا کسی میاد که نیازی نداره نیازمند چطور میتونه بیاد اینجا؟ هر کس خصوصی درخواست کم ...

خیلی ممنونم که اطلاع دادین 😘🙏🙏🙏

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2714
افرین تو میتونی😂😂😂😂😂

😎😎😎

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
میبینم من نیستم همه جا غیبت منو میکنی😐😐😐😐 خجالت نمیکشی توووووو 

مییییییتونمممممم میکنم🤪🤪🤪🤪

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
مییییییتونمممممم میکنم🤪🤪🤪🤪

تو غلط کردی😠😠😠😠

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
برفدانه

این کاربرد به منم پیام خصوصی داد اما درخواست وجه نقد نداشت 

در حد پوشاک و کفش و... 

من واقعا میخواستم یه سری لباش و وسایل بلااستفاده ام رو بهش بدم 

یعنی دردسر میشه برام؟؟؟؟ ندم؟؟؟؟؟ 

درخواست پول نکرد 

2706