2733
2734
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64688 بازدید | 1090 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2460367/مامانای-اردبیلی-دکتر-زنان-خوب-ک-رفتید-تورو-خداااا

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731

عزیزم میشه کاربری قبلی منو بر گردونید!

میدونم  اشتباه کردم و قول میدم ک دیگه بحث س ی ا س ی نکنم 

طفا برگردونید 

طپش 75 سابقم ترکیدم !خوشبخــ❤ــتـی یعنی مالکیت یک نگاه!و من چقدر خوشبختم که نگاه گرم                   همســـ💏ـــرمو دارم...

نی نی یار عزیز منو چرا لغو کاربری نمیکنید پس گفتم ک😶😶😶😃😁

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

نی نی یار مهربون بی زحمت یدونه تاپیک منم حذف میکنی بلتتتتتتتت نیییییسم لینک بذالم☹

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
من تو خصوصی درخوات کمک کرده و قرار بود کمکش کنم یعنی اونم دروغه؟

اون خانومه که میگفت دخترم دندوناش خرابه دروغگو از اب دروامده؟؟؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2738
اون خانومه که میگفت دخترم دندوناش خرابه دروغگو از اب دروامده؟؟؟

نه یکی دیگست موندم تو دوراهی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
چرا؟ اه اه عنترووو🙄😒 برم چهارتا فحشش بدم و بیام😂

میبینم من نیستم همه جا غیبت منو میکنی😐😐😐😐

خجالت نمیکشی توووووو 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
نمیری الهی     نمیتونم تگش کنم بندازمتون بجون هم    

خخخخ خودم اومدم حالا ببین چیکارش میکنم😒😒😒

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706