2737
2739
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64688 بازدید | 1090 پست
عزیزم این همه خیریه مسجد و هزار جای دیگه مطمئن باشید دروغ میگن

من با دروغ گوها كاري ندارم ميگم مدير سايت بررسي كنه واقعا اوني كه لازم داره را تأييد كنه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبینم عزیزم شلوغه سایت باید مراقب سایتم باشم تو تایکمم باید باشم    

عزیز جان 

Marzi24رو چرا  حذف کردید 

خیلی کاربر خوب  و پرانرژی 

برش گردون لطفا 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
آها 😃 معامله کردن پس!! مبارک باشه...

ممنون

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
نی نی یار عزیز لطفا بگو چرا منو قطع دسترسی کردین اخه هلن ۷۸هسدم دلیلش چیه

قیمت چی رو میخواستین؟ یک حرف زشت زدین به اون خاطر  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی نی یار عزیز منم تاپیک زدم 😉

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
عزیز جان  Marzi24رو چرا  حذف کردید  خیلی کاربر خوب  و پرانرژی  برش گردون ...

صبح ازاد شدن

نی نی یارجونم من احساس میکنم شمایه خانم دهه هفتادی هستین اخه خیلی بانمک ومهربون وخوش اخلاقین اگر درس ...

سنو زده ٤١ 

حواستو جمع نميكنيا😁

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
باور کنید نیازمندان واقعی از هیچکس درخواست پول نمیکنن کمترین کار اینه که دم عیده میشه رفت کارگری خو ...

عزیزم من دخترمو سال ۹۳ عمل قلب کردیم چند تا وسیله فروختم ک نو بود رو جهازم و تک پوش خود دخترمو ولی ب احدی رو نزدم چون بیمه نبود اون زمان ۲ و خورده ای پولش شد شوهرمم‌کارگره درامدی نداشت ک 

الانم بیکاره نتمو فعلا خواهرم خریده برام ولی ب هیچکسی حتی خانواده شوهر رو نزدم ک یه لیوان برنجم بدید مثلا و یا حتی نون بگیرم ازش

شخصیتم اجازه ی این‌کارو نمیده بهم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
من با دروغ گوها كاري ندارم ميگم مدير سايت بررسي كنه واقعا اوني كه لازم داره را تأييد كنه

خوب از کجا بفهمه راست میگه با اسم مجازی بدون مدرک یه جای این کشور بین چند میلیون آدم . خدایی چه طور میشه فهمید یه کاربر مجازی داره راست میگه ؟؟؟؟!!!

عزیز جان  Marzi24رو چرا  حذف کردید  خیلی کاربر خوب  و پرانرژی  برش گردون ...

صبح وصل شد عزیزم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706