2726
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64684 بازدید | 1090 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی یار جون پس تکلیف اون خانومی ک دیشب واسش ۵۰ تومان زد ب حسابش چی میشه 😳

نی نی یار دستش بندِ من جواب میدم،😄مقصر خودشه که اعتماد کرده، سایت هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2728
یعنی  همه حرفی میزنید یه نفر سوال میپرسه نمیتونید جواب بدین،؟تو بامزگی سبقت میگیرین؟

من که جوابتو دادم😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
همه فقط جایزه رو دیدین؟     شما تاپیک بزنین تاپیکمو اطلاع رسانی کنین جایزه اش رو میگم بهت ...

من اطلاع رسانی کردما. حواست بهم باشه😁❤

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
این همه جا که میشه کمک کرد حتما که نباید توی این سایت کمکم کنید

ميدونم عزيزم 

ولي گاهي يكي واقعاااا مشكل داره و جز اينجا چاره ديگه نداره و پول زياد براش جمع نميشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
نی نی‌یار ای کاش از کلمه‌ی   جایزه   استفاده نمیکردی!! 😐 کاربرا خودشونو دارن میکُشن بخاط ...

من دستور دارم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ممنون نی نی یار مهربون 😍

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
نی نی یار دستش بندِ من جواب میدم،😄مقصر خودشه که اعتماد کرده، سایت هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه😐

ب ماها گفتن وجدانمون حداقل راحته ب راست و دروغش کار نداریم پس پول میدیم 😐هر چی گفتم ندید تا نی نی یار بیاد انگار ب دیوار بودم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706