2410
2553
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64664 بازدید | 1090 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه نرگس برا منم رپ بگو 😁😁😁

عه بچه بازی نیس که     میدونم چقد به سیستمای عصبی مغزم فشار میاد؟ به خاط همینه من دیوونه شدم دیه   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2720
نی نی یار جایزش حذف همه تایپیک هامون باشه من اطلاع رسانی میکنم🤗😍😃

حذف تاپیک که دست من نیست ولی دو تاش رو براتون حذف میکنم   

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
عه بچه بازی نیس که     میدونم چقد به سیستمای عصبی مغزم فشار میاد؟ به خاط همینه من دیوو ...

خسیس 😫😫😫

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

ني ني يار محبوب من تاپيكشو زدم

كو جايزم؟؟😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
به خدا بلد نیستم

اینجا رو ببینین پست اولم در حد سواد اکابر براتون توضیح دادم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5?page=1

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
دخترم چهارماهشه دندون نداره نمیتونه غذا بخوره😔پول ندارم واسش دندون مصنوعی بخرم😞شده پوست استخون😢

بچه چارماهه دندون مصنوعی به دردش نمیخوره شماره حسابتو بگو پول بریزم یه پیستون مصنوعی واسش بخر     

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

منم به افتخارتون همین الان تاپیک زدم نی نی یار عزیز و محترم 😀❤️

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706