2703
2553

سلام دوستان

حرفای منو یادتون رفت؟ ازتون خواهش میکنم اینجا به کسی اعتماد نکنین

اصلا دوست ندارم ازتون سواستفاده بشه  

می دونین؟ اینا هم شما رو شناختن مهربونیتون بی حد و مرز هست که تا مشکلی دارن صاف میان تو سایت کمک میخوان با کوچیکترین مشکل که حتی شاید با دو ملیون هم حل بشه میان اینجا برای دریافت کمک ، چرا نمیرن از خانواده ها کمک بخوان؟ چرا از دوستای واقعیشون نمیخوان؟ مگه میشه کسی واسه جگر گوشه اش خجالت بکشه به خانواده ها بگه؟ شما ها اکثرتون مادرین میدونین چی میگم 

یعنی هیچی تو خونه ندارن بفروشن؟ مگه میشه؟ دارن ولی راه راحت تری هم هست میان اینجا پول میگیرن وگرنه همون سیستمی که میان اینجا رو بفروشن همون سیم کارت دائمی که باهاش ثبت نام میکنن و بفروشن از شب یلدا تا حالا میدونین چند روزه؟   اصلا این هیچی اکثرا هم سر کار نمیرن میگن کار نیست اصلا اینم هیچی خب تو خونه واسه خودشون کار کنن مثلا سبزی پاک کنن ترشی درست کنن سفارش بگیرن حتی پول ندارن خودشون موادش رو بخرن هیچ تلاشی نمی کنن و راه راحت و بی دردسر رو انتخاب می کنن

میگه پدرم به یک ملیون و ششصد نیاز داره کمک کنین یعنی خودش چیزی نداره بفروشه؟ گوشیش رو بفروشه ولی ابروی پدرش رو نبره به خاطر این مبلغ ، میتونه ولی اینجا راحت تر میتونه پول در بیاره

اصلا راست بگن هم باز تو سایت ممنوع هست، لطفا پای سواستفاده گرا رو به سایت باز نکنین

تازگی ها وقتی یک عده میگن پول نتت رو از کجا میاری میگن دویست مگ ساعتی گرفتم یا یک عده میگن خب مگه چقدر پول نت استفاده میشه تو این سایت با دویست مگ یک ساعت هم نمیتونین بمونین چون تبلیغات زیاده همینطور نت میخوره امتحان کنین کسانی که همیشه فعالن و تاپیک هاشون زیاده با ماهی ده هزار تومان هم نمیتونن سر کنن حداقل باید ماهی 40 تا 50  پول نت بدن اگر فعالیتشون کم باشه 30 تومان کمتر امکانش نیست مگه این که هر روز نباشین و خیلی کم بیایین و پست نذارین کسی که 700 تا پست داره مطمئن باشین نتش گرون هست پس نگین مگه نت چقدر میشه و یا میگه ساعتی میخرم باور نکنین

یک مورد دیگه این که بچه ها به کسی که پول نداره میگن خب گوشیت رو بفروش میگن بردیم برای فروش گفتن 100 برمیداریم الان گوشی لمسی اندروید 100؟  همین جا تو سایت اقایی هستن گوشی میخرن که اصلا روشن نشه داغون و خراب باشه کم کم دویست وقتی گوشی در حدی سالمه که میتونه بیاد سایت این قیمت نیست پس این یک دروغشون ،  اصلا تو سایت گوشی قدیمی باشه یا مدل پایین باز نمیکنه تاپیک ها رو امتحان کنین با گوشی کسی که مدل پایینه انقدر کند میشه دوست ندارین بیایین چه برسه فعال هم باشین

عزیزان ازتون میخوام انقدر ساده نباشین مگه دفعات قبل اونایی که پول گرفتن و بعدا متوجه شدین از شما هم پولدار ترن مدارک ندادن؟ مگه عکس نذاشتن؟ مگه دو سه نفر نرفتن تحقیق کردن و تایید کردن؟ ولی بعدا چی شد؟ یا دروغ بود یا پول داشتن و نمیخواستن استفاده کنن میخواستن از شما بگیرن

خواهش میکنم ساده نباشین نذارین کسی از مهربونیتون سو استفاده کنه ، هزاربار گفتم بازم میگم مردم رو تنبل بار نیارین 

این که میگین من در راه خدا پول میدم دیگه خودشون میدونن، حرفتون درست نیست وقتی در راه خدا خرج میکنین باید مطمئن باشین در راه درست پولتون استفاده میشه شاید دارین پول مواد یک معتاد رو میدین شاید دارین پول یک خلافکار رو تامین میکنین یا شاید هم یک ادم بیکار که میشینه خونه از دیگران پول میگیره پس باید تحقیق کنین پولی که میدین در چه راهی خرج میشه وقتی مطمئن نیستین پس درست نیست کارتون

کسی که داره میگه پول ندارم دارو ندارم بچه ام مریضه میخوام ببرم دکتر نفر اولی که میگه شماره کارت بده من پول بدم بهت شک کنین به اون کاربر که ممکنه همدست باشن یا کاربری دوم خود اون کاربر

نیازمند واقعی هیچوقت اینطوری از کسی پول نمیگیره سعی میکنه خودش مشکل رو حل کنه وقتی کسی بخواد کمکش کنه به زور و با صد تا ترفند باید بهشون پول بدین ولی تو سایت میاد میگه ندارم یکی میگه شماره کارت بده من یک کم کمک میکنم فوری میفرسته 60374562314787452300 بیا این شماره کارت خیلی ممنون😵😵😵 یا اصلا میاد تاپیک میزنه من به صد تومان نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنین 😮😯😲 کسی که محتاج هست هیچوقت انقدر رو دار نیست هیچوقت چشمش به دست کسی نیست😔

پول هایی که خرج خیریه میکنین ازش مطمئن باشین الکی پول زحمت کشیده تون رو ندین به کسی

چطور به کسی که همین الان عضو میشه میگه بچه مریض دارم اعتماد میکنین؟ 

من هر کاربری که بگه بهش پول میدم یا پول بدین یا شاید راست بگه رو قطع میکنم اصلا ممکنه اون کاربر با استارتر یکی باشن    

هر کاربری به استارتری که میگه پول نداریم و گرسنه ام و جا نداریم و ...بگه شماره کارت بده کمک میکنیم رو قطع میکنم 

هر کس هم امروز این تاپیک منو اطلاع رسانی کنه جایزه داره  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

❤️❤️❤️ني ني يار محبوب من😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
جایزش چیه؟😁😁

ني ني يار ميشه😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ني ني يار اگه منو مدير كني قول ميدم برم پيداشون كنم😁

همه فقط جایزه رو دیدین؟  

شما تاپیک بزنین تاپیکمو اطلاع رسانی کنین جایزه اش رو میگم بهتون

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706