1147
648
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 57419 بازدید | 981 پست

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

من تو خصوصی درخوات کمک کرده و قرار بود کمکش کنم یعنی اونم دروغه؟

همه دروغن عزیزم اینجا کسی میاد که نیازی نداره نیازمند چطور میتونه بیاد اینجا؟ هر کس خصوصی درخواست کمک میکنه اسمشو بدین به من ببندمش این تاپیکو بخونین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2514885/شعله-۶۸?page=1

1158
خخخخ خودم اومدم حالا ببین چیکارش میکنم😒😒😒

افرین تو میتونی😂😂😂😂😂

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر... شخصیت من چیزی ست که من هستم!              اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!  خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍
همه دروغن عزیزم اینجا کسی میاد که نیازی نداره نیازمند چطور میتونه بیاد اینجا؟ هر کس خصوصی درخواست کم ...

برفدانه

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
همه دروغن عزیزم اینجا کسی میاد که نیازی نداره نیازمند چطور میتونه بیاد اینجا؟ هر کس خصوصی درخواست کم ...

خیلی ممنونم که اطلاع دادین 😘🙏🙏🙏

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم...همسرم دوستت دارم.
افرین تو میتونی😂😂😂😂😂

😎😎😎

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁
میبینم من نیستم همه جا غیبت منو میکنی😐😐😐😐 خجالت نمیکشی توووووو 

مییییییتونمممممم میکنم🤪🤪🤪🤪

به جا اینکه استوری کنی سرما خوردگی خر است موقع بیرون رفتن بیشتر لباس بپوش😒سرماخوردگی خر نیست😐خر توییییی توو😝
1125
مییییییتونمممممم میکنم🤪🤪🤪🤪

تو غلط کردی😠😠😠😠

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁
برفدانه

این کاربرد به منم پیام خصوصی داد اما درخواست وجه نقد نداشت 

در حد پوشاک و کفش و... 

من واقعا میخواستم یه سری لباش و وسایل بلااستفاده ام رو بهش بدم 

یعنی دردسر میشه برام؟؟؟؟ ندم؟؟؟؟؟ 

درخواست پول نکرد 

🌺💜😍 و خدایی که بشدت کافیست 😍💜🌺
1167
این کاربرد به منم پیام خصوصی داد اما درخواست وجه نقد نداشت  در حد پوشاک و کفش و...  من و ...

نمیدونم منم تو دوراهی موندم درخواستش به منم لباس بود اما چون دوره بهم خودم گفتم نقدی بهت میدم اما شکم انداختن اینجا

نمیدونم منم تو دوراهی موندم درخواستش به منم لباس بود اما چون دوره بهم خودم گفتم نقدی بهت میدم اما شک ...

نقدی نده بنظر من 

من میخواستم یه مقدار از وسایلی که به کارم نمیاد رو براش پیک کنم هزینه پیک رو هم خودش پرداخت کنه 

بنظر من تراکنش مالی با مسی که نمی‌شناسیم صلاح نیست 

آنقدر تلویزیون گفته که موقع کارت به کارت کردن احتیاط کنید اونا هم همزمان به شتاب وصل میشن حساب رو خالی میکنن 

که میترسه اون 

وسیله براش پیک کن شما هم 

🌺💜😍 و خدایی که بشدت کافیست 😍💜🌺
1170