1177
44
عنوان

کاربران عزیز

58462 بازدید | 999 پست

سلام دوستان

حرفای منو یادتون رفت؟ ازتون خواهش میکنم اینجا به کسی اعتماد نکنین

اصلا دوست ندارم ازتون سواستفاده بشه  

می دونین؟ اینا هم شما رو شناختن مهربونیتون بی حد و مرز هست که تا مشکلی دارن صاف میان تو سایت کمک میخوان با کوچیکترین مشکل که حتی شاید با دو ملیون هم حل بشه میان اینجا برای دریافت کمک ، چرا نمیرن از خانواده ها کمک بخوان؟ چرا از دوستای واقعیشون نمیخوان؟ مگه میشه کسی واسه جگر گوشه اش خجالت بکشه به خانواده ها بگه؟ شما ها اکثرتون مادرین میدونین چی میگم 

یعنی هیچی تو خونه ندارن بفروشن؟ مگه میشه؟ دارن ولی راه راحت تری هم هست میان اینجا پول میگیرن وگرنه همون سیستمی که میان اینجا رو بفروشن همون سیم کارت دائمی که باهاش ثبت نام میکنن و بفروشن از شب یلدا تا حالا میدونین چند روزه؟  

اصلا راست بگن هم باز تو سایت ممنوع هست لطفا پای سواستفاده گرا رو به سایت باز نکنین

عزیزان ازتون میخوام انقدر ساده نباشین مگه دفعات قبل اونایی که پول گرفتن و بعدا متوجه شدین از شما هم پولدار ترن مدارک ندادن؟ مگه عکس نذاشتن؟ مگه دو سه نفر نرفتن تحقیق کردن و تایید کردن؟ ولی بعدا چی شد؟ یا دروغ بود یا پول داشتن و نمیخواستن استفاده کنن میخواستن از شما بگیرن

خواهش میکنم ساده نباشین نذارین کسی از مهربونیتون سو استفاده کنه ، هزاربار گفتم بازم میگم مردم رو تنبل بار نیارین 

چطور به کسی که همین الان عضو میشه میگه بچه مریض دارم اعتماد میکنین؟ 

من هر کاربری که بگه بهش پول میدم یا پول بدین یا شاید راست بگه رو قطع میکنم اصلا ممکنه اون کاربر با استارتر یکی باشن    

هر کاربری به استارتری که میگه پول نداریم و گرسنه ام و جا نداریم و ...بگه شماره کارت بده کمک میکنیم رو قطع میکنم

هر کس هم امروز این تاپیک منو اطلاع رسانی کنه جایزه داره  

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

چشمممم

جایزه اش چیه؟؟

نصف دخترهای مملکت با جمله ی " برو خونه شوهرت هر غلطی خواستی بکن" ازدواج کردن و با جمله ی " مگه اینجا خونه باباته که هر غلطی خواستی بکنی" مواجه شدن  
1156

خوش قلب ترین و بهترین نی نی یار دنیا

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
8

من اوجولات نمیخام😁😂😂

نصف دخترهای مملکت با جمله ی " برو خونه شوهرت هر غلطی خواستی بکن" ازدواج کردن و با جمله ی " مگه اینجا خونه باباته که هر غلطی خواستی بکنی" مواجه شدن  
1179

همش یه شکلات؟  لااقل یه موز بده یه رپ بگم در وصف تاپیکت       

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

ني ني يارجون چرا منو قطع كردي؟

وصلم كن بيزحمت

مهم نيست ؛ اگر انسان براي كسي كه دوستش دارد غرورش را از دست بدهد...اما فاجعه است اگر بخاطر حفظ غرور،كسي را كه دوست دارد از دست بدهد....😊😊
1183