1177
648
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 58436 بازدید | 999 پست

سلام عزیزم نمیدونم چرا چند روزه هیچکدوم نیستین من تاپیک آخرم در مورد مهمونا هست عکس گذاشتم نشد پاک کنم همش میخوام تاپیکو بترکونم ولی هیچکدوم از نی نی یارا تاپیک مربوط ب حذفو باز نکردین

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2386972/دوستان-بیایننی نی یار لطفا پاک شه چون تاپیک های دیگتون همش قفله

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
سلام عزیزم روزی یک تاپیک حذف میشه لینکشو بذارین تو تاپیکم فقط تو تاپیک خودم حذف میکنم صفحه اول تاپیک ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2532299/دردو-دل-دارم?page=1

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛 
8

لطفا رسیدگی کنید 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘
1179

نی نی یار جون لطفا تاپیکامو همرو حذف کن

لطفا لطفا لطفا مرسی

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤

نی نی یار من اصلاع رسانی کردم دوتا از تایپک هامو بحذف ممنون

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم کن حال دلم خوب نیس😔❤(تیکر الکیه)😉💓مـــــــــــــــــن بـــــــــــــــــــه مــــــــــــــــــعـــــجـــــــــــــــزه هـــــایـــــــــــــــــش ایــــــــــــــمــــــــان دارم 😍😘
1182