1177
648
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 58440 بازدید | 999 پست

دخترم چهارماهشه دندون نداره نمیتونه غذا بخوره😔پول ندارم واسش دندون مصنوعی بخرم😞شده پوست استخون😢

اگه صبح بیدار شدید و به جای فحش به زندگی،خورشید بهتون لبخند زد و پرنده ها براتون آواز خوندن .. تک خوری نکنید،مارو با ساقیتون آشنا کنید:)
یک چیز خوب

آخ جون هم صحبتی با نی نی یار چه شیرینه 

میشه جایزه ش حذف اختیاری تاپیک باشه؟😉

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

اینارو ولش حواسمون هس یکی میخواد بما پول بده از بی پولی.....اینارو ولش فقط جان همه کست همه  تاپیکا منو حذف کن یا ک اختیاریش کنین اوووووف

دختر تابستانم ساده احساساتی گرم
1156
عه نرگس برا منم رپ بگو 😁😁😁

عه بچه بازی نیس که     میدونم چقد به سیستمای عصبی مغزم فشار میاد؟ به خاط همینه من دیوونه شدم دیه   

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1194
عه بچه بازی نیس که     میدونم چقد به سیستمای عصبی مغزم فشار میاد؟ به خاط همینه من دیوو ...

خسیس 😫😫😫

مثل اون دختری که پردشو دوخته و اون که پول نداشت تو آتیش سوخته      مثل مادرم با اون زندگی زوری  زنی که خلاصه شده تو قابلمه و قوری    کسی تا حالا نتونسته ببینه بدنشو کسی تا حالا نتونسته بگیره روسریشو                میگفت بعد مرک میبرنش جهنم جایی که آدمو از سر مو آویزون میکنن .       گفتم مگه نگفتن بهشت زیر پای شماست ،مامان بهشت سرکاریه بیا دنیا رو بچسپ .  میگفت اذون داره مو تنم سیخ شده گفتم :میترسی ترس به روحت میخ شده .         هفتاد سال زن بوده یعنی کلفت یعنی چیزی تو زندگیش ندید جز خفت .       زنی که گناه بود بودنش ولی بی جرم ،زنی که استحاله کرده بودنش تو فرم           .کسی که خیانت  نکرد به شوهر چي شد؟ : پنجاه سال فحش شنيد و کتک خورد                     بايدتو سري بخوره بميره نفس نکشه عکس هيچ پرنده اي رو بي قفس نکشه                            زني که هميشه يه سايه اونو مي پاييد عروسکي که مرد به هر شکل باهاش مي خوابيد
به خدا بلد نیستم

اینجا رو ببینین پست اولم در حد سواد اکابر براتون توضیح دادم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5?page=1

1167
دخترم چهارماهشه دندون نداره نمیتونه غذا بخوره😔پول ندارم واسش دندون مصنوعی بخرم😞شده پوست استخون😢

بچه چارماهه دندون مصنوعی به دردش نمیخوره شماره حسابتو بگو پول بریزم یه پیستون مصنوعی واسش بخر     

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

منم به افتخارتون همین الان تاپیک زدم نی نی یار عزیز و محترم 😀❤️

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
835