2726

درموردتاپیک خانم دلچسب خواستم بگم نبایدچیزی را که به ان یقین نداریم ان را انتشار بدهیم چون انتشار چنین چیزهایی مسئولیت داره وبایدروزی جوابگو باشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه یه منبع اطلاع رسانی ایرانی که دروغگو نباشه و مردم بهش اعتماد داشته باشن معرفی کنی؟!

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
2728
من✋

😁😁

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....

حالا شما گیرتون رو اون یه کلیپ بود؟ فقط همون یکیه دیگه نیست؟ الان بگن اون ساختگیه خیالتون راحت میشه؟ تا حالا همچین توحش رفتاری یا کلامی  ندیدین یا نگفتن براتون؟

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

تاپیکشون تعطیل شد.

البته ایشون ازفیلمی صحبت می کرد که در.....دیده بودکه یه اقا با پالتوبه خانمی که حجاب خوبی نداره حمله می کنه و...

من خواستم بگم نمیشه هرفیلمی که درسایت ها وکانال ها وشبکه های اجتماعی پخش میشه استنادکردازکجا که ساختگی نباشه وبرای تخریب وخراب کردن .....نباشه.

حالا شما گیرتون رو اون یه کلیپ بود؟ فقط همون یکیه دیگه نیست؟ الان بگن اون ساختگیه خیالتون راحت میشه؟ ...

چرا عزیزم اما بایدمواظب تحرکات دشمنان هم باشیم که از احساسات ما سوء استفاده نکنند.

چرا عزیزم اما بایدمواظب تحرکات دشمنان هم باشیم که از احساسات ما سوء استفاده نکنند.

تحرکات دشمنان رو خوب گفتی :))))))))

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
یعنی الان اصلا وجود نداره؟ همه دروغ؟ همه فیلم واسه اسکار میسازن؟

وجود موبایلا و شبکه های اجتماعی باعث شده مردم اخبارو بدون سانسور و تحریف دریافت کنن

این موضوع برای یه عده ای خطرناکه😉

2706