1147
44
عنوان

خانما همونم ک گفتم ب سوهرم شک کردم

3845 بازدید | 44 پست

تو تاپیکای قبلیم توضیح دادم 

و نتیجه این شد ک تعقیبش کنم 

الان ظهر امد گف عصر برو خونه خواهرم منم شب میام و منم هصر نوبت مشاور دارم گفتم میرم مشاور بعد میرم خونه خواهرت اونم پرسید کی و کجا 

حالا حواسم باشه بهش؟؟؟

خب  

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
1189
1179

توخونه هم یه عالمه نشونه بذار.... اصلا اگر دوربین فیلمبرداری داری یا گوشی یجا قایم کن بذار فیلم بگیره از در ورودی یا از اتاق خواب

چشم من بارانی ابر فراق🌧 داغدار لاله نعمانی أم...🌷

یا اینکه میتونی ضبط صوت تلفنتو روشن کنی و بعدش بذاریش تو اتاق خواب روش وسیله بذاری کسی نبینه تا برات صداشونو ضبط کنه

یا اینکه اگر میخوای بصورت انلاین در جریان اتفاقات توخونه باشی، از تلفن خونه زنگ بزن به گوشیت و تلفنو بذار تو اتاق خواب، اینجوری صداهارو میشنوی... اگر دیدی کاربه جاهای باریک کشیده با پدر و مادرت و مادرشوهر و اینا برو سروقتش تا نتونه انکارکنه و آبروش بره و همه بفهمن

یچیزی بگم نترسیا اما مردی که با زن دیگه رابطه داره احتمال اینم که بخواد بیماریهای مقاربتی و عفونی بگیره کم نیستا. اگه من بودم و اگه میدونستم همسرم هنوزم به من حسی داره و میشه از نو همچیو دوباره ساخت و شروه کرد بهش یه فرصت دوباره میدادم ب شرطی که همسرمم متوجه اشتباهش شده باشه و دیگه تکرارش نکنه... اما هرچند ادم تا اخر عمرش دل چرکین میشه و بی اعتماد و احساسش کم... من میبخشیدم بشرطی ک همسرم هنوزم منو دوس داشته باشه . وگرنه در غیر این صورت به جدایی فکر میکردم... از صحبتات. و نظرات بعضی دوستان به این نتیجه رسیدم همسرت بهت بی علاقست... تا بچه دار نشدی یه فکری به حال زندگیت بکن... 

1182