2703
2553
عنوان

بارداری؟؟

176 بازدید | 13 پست

سلــام

من امروز ۷روز از وقت پریم گذشته هنوز نشدم😶

ولی ازصبح لک بینی دارم کم😭ینی نی نی نیس ؟!چنتا علایمم دارم هنوز بیبی چک نزاشتم  میترسم منفی باشه بخوره توذوقم😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه باید بی بی بزنیآ اگه اکی شدی بری سونو قلب یواش یواش

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
2456

خب بیبی بزار دیگه. شاید باردار باشی و الان لکه بینی داشته باشی. ببین اگر بارداری سریعتر برو به داد لکه بینیت برس تا خدایی نکرده بلایی سر نینی نیاد. البته شایدم داری پری میشی. ولی بیبی بزن تا خیالت راحت شه

من یه بار قبل اینجور شدم بی بی چک منفی شد دکتر برا لکه بینی   دوفاستون داد

البته ایشاالله شما باردار باشی

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

انشاالله ک نی نی دارع .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2714
والا من عجله ای ندارم 😐شوهرم خیلی خوشحاله

ماهم قبلا اینجور بودیم. بهش تگو که پری عقب افتاده.که نخوره تو ذوقش.

هرچتد من شوهرم لامصب تو همه چی خنگ میزنه و میشه دورش زد ولی انگار تاریخ پریمو بلده😨