2737
2734

خخخخخخخ همینجوری الکی گزاشتم

تو ب گروه پرسش و پاسخ حقوقی یکی اینو گزاشت الان ک وکیل بش گف مشاور خانواده تااریم اینجا

Ch1:
سلام به همگی ظهرتون بخیرسوالی دارم کسی که شوهرش معتاده شبها دیروقت برمیگرده خونه هرباربهونه های مختلف  میاره  یه دختر 14 ساله م دارند 15سال باهم زندگی میکنن واین خانوم به هیچ عنوان حرفی نزده خانواده شوهرش هرباربادعوا بدبختی باهش رفتارکردن وبامادرشوهرش زندگی کرده پارسال پنج روزبعداز زلزله سرپل بیچاره تودلواپسهای زلزله وخانوادهش توزلزله هستن بوده که خواهرشوهرش باخودش دخترش دعواراه میندازه بعدپیش برادرش میگه مقصرزنت بوده فوش داده این مسئله روازبس این خواهرشوهرکش میده میرن درمغازه برادر همین خانوم میشینن بدگویی عروسه ازبس حرف میزنن بعدبگوش پدر عروسه میرسه این خواهرشوهرهاومادرشوهر میرن درخونه پدره که هست شهرستان عروسم ازهیچی خبرنداره بازم بدگویی میکنن پدردختره میگه 14سال دخترم بدنبود الان بدشده روزاول میگفتین تیپ دخترم بی حجابی بوده میگفتین چندساله کلفتی کرده خلاصه اونابرمیگردن پدر سکته قلبی میکنه خداروشکرخطررفع میشه به دختر نمیگن بعدا برادر میاددرخونه دختره میگه باید ببرمت بکشمت زندهت نمیذارم برات حرف درست کردن گفتن لباس جلف پوشیدی دختر هرچی قسم میخوره باورنمیکنن دختره به دخترش میگه به خانوادم زنگ بزن جانم درخطره اماپدرت نفهمه دعوا بشه دخترشم باگریه به خانواده پدر بزرگش خبرمیدن باهربدبختی شده جای برادر وخواهرش وپیدامیکنن نمیذارن برادرش بلای سرخواهرش بیاراما خیلی بیگناه کتک میخوره بعد همه دورهم جمع میشن مادربزرگه میره دنباله نوهش میاردش پیش مادرش داییم میشینه ماجراروتعریف میکنه خواهرشوهرها چی گفتن خواهرهه همون جا غش میکنه باقسم وقران مادرش به خاطر دخترش بازم میره سرزندگیش امامتاسفانه باشوهرش رابطه خوبی نداره میگه دیگه نمیتونم زندگی کنم طلاق میگیرم امابه خاطر دخترش موندیم چکارکنیم خواهش میکنم جواب این خواهرمونو بدین لطفا  ممنونم ازهمگی سپاسگزار م

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم دخترشو برداره و بره از اون خونه...شوهر بی لیاقت و خواهر شوهرای سلیطه رو باید به فراموشی بسپره.

یا اینکه با همه ی این قضایا کنار بیاد و جوری زندگی کنه که براش حرف در نیارن دیکه

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2728