2726
مامان منم پش دکتر ابوالفضل رحیمی عمل کرد واقعا کارش خوبه اصلا جای بخیش نمونده عمل کرد انگار 10 سال ج ...

اره منم خودم پیش دکتر ابوالفضل رحیمی عمل کردم خیلی راضیم این شمارش 88775508 البته مطبش خیلی شلوغه

اره منم خودم پیش دکتر ابوالفضل رحیمی عمل کردم خیلی راضیم این شمارش 88775508 البته مطبش خیلی شلوغه

سلام آیدا جان منم حرفتو تاکید می کنم مادرم پارسال پیش این دکتر بلفاروپلاستی انجام داد خیلی راضیه واقعا خوب شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلان دوستان من پوست اضافی پشت پلک داشتم رفتم پیش دکتر علی قاسمی ، پیشنهاد داد که عملش کنم و ابرو هامم بکشم بالا بهش می گن لیفت ابرو تا فرم چشمامم خوب بشه. همزمان انجام دادم و الان صورتم کلی تغییر کرده و خوشگل شده خدا خیرش بده خیلی خوب عمل کرد هر کی می بینه باور ش نمیشخ که عمل کرردم. شمارشو خواستین بگین بزارم 

2728

منم خیلی تعریف دکتر رحیمی رو شنیدم 

نمونه کاراشون تو سایتش دیدم خیلی کارش عالیه

منم خیلی تعریف دکتر رحیمی رو شنیدم  نمونه کاراشون تو سایتش دیدم خیلی کارش عالیه

من خودم برای افتادگی پلک که داشتم با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر رحیمی واقعا دکتر خوبیه و خیلی از کارش راضیم . انقدر این دکتر خوبه که یک روز در هفته میره بیمارستان میلاد جراحی رایگان انجام میده مامانم برای آب مروارید که داشت پیش ایشون به صورت رایگان عمل کرد خداروشکر مشکلی نداره ...

امکان داره عکستون رو ببینم؟ جای بخیه اصلا نمونده؟ من تو پیجشون که رفتم کارشون تعریفی نداشت.

سلام می خوای برو نمونه کارای دکتر راستکاری رو هم بیبن  چون مادر من  پیش ایشون عمل کرده فوق العاده شده 

من خودم برای افتادگی پلک که داشتم با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر رحیمی واقعا دکتر خوبیه و خیلی از کارش ...

عزیزم کسانی که بیمارستانهای دولتی و تامین اجتماعی می روند حق الزحمه می گیرند و اصلا رایگان نیست. برای بیمار رایگانه اما به جراح پول می دهد بیمارستان.

برای درمان  افتادگی پلک  پیشنهاد من دکتر رحیمی خیلی دکتر خوب و با وجدانی هستش

افتادگی پلک باعث میشه آدم چند سال سن بالا تر به نظر بیاد

من با هیچیدکتر رحیمس  کار نداشتم اینکه خیلی با سواد و کار بلد بود خیلی مهم بود برام

خیلی تغییر کردم خدایی

2706