2733
2734

سلام دوستان... یه سری نکاتی هست که خیلی مهمه و میتونه رندگیتون رو متحول کنه... من چندسال پیش هم تاپیکش رو زده بودم... امروز دوباره نوشتمش... از قبل تایپ کردم... وقت بذارید و تا آخر پستامو بخونید... سوالاتونم بپرسید اگه بدونم جواب میدم....

فقط برای رضای خدا... اگه دوست داشتید برای حاجتهام دعا کنید... لایک = دعا... مممنونم از همه

خانمهای فوق العاده ...هستید بگم؟

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخوام امروز شما رو با معنای زندگی آشنا کنم... حرف من حرف جدیدی نیست یه حرف ساده اس که اتفاقا بخاطر همین سادگیشه که بهش توجه نمی کنیم...

هرکدوم از ما با عشق خلق شدیم... عشقی که خدا به بنده اش داشته و داره...

خدا از ما خواسته توی زمین نماینده اش باشیم... یعنی اینکه خوب باشیم... به معنای واقعی کلمه...

کینه نورزیم... تهمت نزنیم... دل نشکنیم... حسادت نکنیم... اندیشه آزار دیگران رو در ذهنمون نپرورونیم... گذشت کنیم... ببخشیم... نیکی کنیم... شاد باشیم... عشق بورزیم... شاکر خدا باشیم... ووو

پس معنای زندگی اینه که ما خوب باشیم و خوب زندگی کنیم... اگه کسی به ما بدی کرد  دو راه پیش روی ماست...

اول: بدی کنیم... تلافی کنیم و مثل خودش رفتار کنیم... که نتیجه اش این میشه که شما دیگه خودتون نیستید و چون مقابله به مثل کردید مثل اون شخص شدید و جای شما توی دنیا خالی میمونه..  و نظم جهان بهم میریزه...

دوم: ما تلافی نمی کنیم... چون ما خودمونیم و نمیخوایم مثل اون شخص بد باشیم... در همون لحظه می بخشیمش و کینه اش رو به دل نمیگیریم.. و در ملاقات های بعدی بزرگوارانه رفتار می کنیم... انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده... چون ما ذهنمون از کینه خالیه... اینطوری اون شخص میفهمه که ما محکم تر از اونی هستیم که رفتارها و یا ذیت های کسی روی ما اثر بگذاره...

2738

یه جمله هست که میگه: اگر تمامی آبهای جهان جمع شوند نمی توانند به کشتی نفوذ کنتد مگر اینکه کشتی خودش سوراخ باشد...

پس این شمایید که به دیگران اجازه میدید ناراحتتون کنن... شمایید وه از حرفا و کارای دیگران می رنجید و حتی تا سالها با بخاطر آوردنش رنج می برید..

بسه... کافیه... همین الان روی ذهنتون فی لتر بزنید  اجازه ندید کسی واردش بشه مگر اینکه براتون آدم مهمی باشه...

یه جمله دیگه هست که میگه: هر فرد به بزرگی چیزهاییست که او را عصبانی می کند!

این جمله خیلی عمیقه... اگر پاتون بخوره به سنگ و عصبانی بشید یعنی اندازه تون و ارزشتون همون سنگه و نه بیشتر...

اگر فلان آدم توی فامیل طعنه زد و شما رو داغون کرد... یعنی فهم و شعورتون اندازه اون آدمه...یاد بگیرید به هرکسی اندازه لیاقتش بها بدید...

اگه از هیچ چیز عصبانی نشید یعنی خیلی خیلی بزرگ و بزرگوارید و خدا هم همینو میخواد.

پس معنای زندگی اینه که ما خوب باشیم و خوب زندگی کنیم... اگه کسی به ما بدی کرد  دو راه پیش روی م ...

سخته.چون بعضیا فک میکنن اگه اینجور رفتار کنن طرف میگه چقد احمقه و هالو که نمیفهمه

من همین یه دونه ام!
یه جمله هست که میگه: اگر تمامی آبهای جهان جمع شوند نمی توانند به کشتی نفوذ کنتد مگر اینکه کشتی خودش ...

کاملا موافقم.سالها قبل تو مطب دکتر نشسته بودم.یه خانومی داشت خانومارو نصیحت میکرد گفت اگه کسی تو زندگیت دخالت میکنه خودت ببین کجای زندگیت سوراخه که ازش اومده تو

من همین یه دونه ام!
سخته.چون بعضیا فک میکنن اگه اینجور رفتار کنن طرف میگه چقد احمقه و هالو که نمیفهمه

نه عزیزم... طرف میفهمه که اندازه پشه هم برای شما مهم نیست... من به خیلی ها مشاوره دادم... امتحانش ضرر نداره

2706