2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون بی احساسن بایی دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 58 پست

حالا شوهر من آرایشگاه میرفتم نمیفهمید یه روز انقد دعواش کردم فرداش رفته بودم حموم انگار به چشمش خوشگل اومده بودم میگف چه خوشگل شدی رفتی آرایشگاه دیدی دیدی  فهمیدم ولی انصافا فقط آرایشگاهو نمیدونه چون زود به زود میرم ولی دیگه تا اون حد هم نیس خداروشکر🤲

خدایا شکرت🤗این جمع سه نفرمونو عشقه😍خدایا خودت مواظب عشقمو ثمرمون باش😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مال من هم یک دیواره🙄🙄😑😑

من هر موقع افسرده میشم جاریمو میبینم روحیه میگرم اوندیگه شوهرش از شوهر من بدتره وحشتناک بی احساس اگه شوهرم دخترم بعل میکنه میبوسه اون دیگه همین کارم نمیکنه

چی‌بگم والا😑

شوهر من تو نامزدی و عقد عالی بود.

بعد عروسی کم کم فراموش کرد

الانم ک اعتراض میکنم میگه دوست داشتن ک زبونی نیست.من هرکاری برات میکنم میشه دوست داشتن

البته خدایی خیلی خوبه.مریض باشم فوری آمپول تقویتی میزنه.ظرف ها نشسته باشه میشوره و موقعی ک مهمون میخواد بیاد کم میکنه. و.... اما ب زبون هیچی نمیگه.موهامم رنگ کنم فقط میگه الان بنظر خودت خوبه.راضی هستی  

شوهر منم کلامی اصلا نمیتونه ابراز علاقه کنه.ولی با کارهاش همیشه بهم ثابت میکنه  که دوستم داره.

خدا روشکر میکنم که شوهرم سیستمش اینجوریه .بعضی مردا اینقدر زبون چرب و نرمی دارن ولی هیچ کاری برای دل همسرشون نمیکنن.

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2738

"کتاب مردان مریخی زنان ونوسی"، به تفاوتهای زن و مرد میپردازه و واقعا هم آدم با خوندنش متقاعد میشه، "رازهایی در باره مردان "هم همین طور

فایل صوتی" کلید مرد" هم از اینترنت قابل دانلوده در همین مورده

2706