2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا اگر برخلاف مدعمل کنیم چی میشه؟ فکر می کنی اونایی که مدرا درست کردنددلشون برای ما سوخته؟

نه دلشون نسوخته ...اتفاقا منم آدمی نیستم رو مد کار کنم مثلا ازین مدلای پلنگی متنفرم.

ولی این زمانه زمانه ی مصرف گراییه و مدها هم در جهت همون درست میشه...خرید طلا تجملات تو وسایل خونه ظروف لباسهای متنوع...همه ناخواسته غرقش شدیم.

اینها همه خاصیت دوره جدیده و اکثرا هم داریم ازش تبعیت میکنیم...وگرنه همه کارمون با چندتا صندلی و یه سرویس ملامین و یه فرش و تخت ساده... دو دست لباس راه میفته ولی متاسفانه بشر با تنوع طلبی و تجملات و رسم و رسوم اضافی زندگی رو سخت کرده.

من آرزومه همه مث خیلی از ژاپنیا مینیمالیست بشن راحت😀

نه دلشون نسوخته ...اتفاقا منم آدمی نیستم رو مد کار کنم مثلا ازین مدلای پلنگی متنفرم. ولی این زمانه ...

عزیزم از جواب زیباتون لذت بردم به امیدروزی که پول های ما در جیب های این طراحان مدخالی نشه وبتونیم خودمون باشیم.