2726
عنوان

دوس دارم شوهرمو خفه کنم

784 بازدید | 41 پست

هرچی میخوره ب دخترمم میده  

هرچی میگم نده این آشغالا رو میگه ی دونه چیزی نمیشه ی بار نمیشه!گنا داره نگا میکنه از گلوم پایین نمیره

من چقد بدبختم خب

خدا روشکر اهل هله هوله نبستیم شاید ماهی دوماهی یکبار ی پفک بگیریم ک اونم دوتایی چندروز میخوریمش وای همون ی بارم ک میگیره ب دخترمم میده

وقتی باشم نمیذارم دعواشون میکنم شوهرمم ب دخترم میگه نمیدم مامانت دعوامون میکنه ولی ی لحظه حواسم نباشه میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ول کن خواهر خوش باش که چی بشه.مام میخوردیم یکمم میملیدیم لبای دخترم خوشش میومد مهم خوش بودنه دورهم کوفت اونا کنی که چی بشه با یه پفک بچه چیش میشه مگه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

من وقتی کوچیک بودم زیر 2 سال .بابام بهم میوه و آبمیوه زیاد میداده. من لاغر شدم. خیلی عوارض داشت.مامانم میگفت بهش میگفتم نده ب بچه، بچه میسوزه😢 همسایه هامون فکر میکردن ماهرشب مهمون داریم😅

2706