2726

هزینه اش چقدره و کل پروسه اش چقدر طول میکشه؟ ممنون

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
قبلن ٣٦ ماه بود الان نميدونم. وكيلم نميخواد ٤ تا فرمه پر ميكنين اگه زبانتون خوبه  

۳۶ ماه باید تو ایران باشی؟منتظر؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا ٣٦ ماه. ممكنه خيلي زودترم بشه. بايدي نيست جاهاي ديگه هم ميتونين برين اما تا وبزا نياد نميتووين وا ...

ممنونم 

بعد ادنجا چندوقت باید صبر کنیم تا سیتیزن بشیم و حقوق بیکاری و اینا بدن؟

تا ٣٦ ماه. ممكنه خيلي زودترم بشه. بايدي نيست جاهاي ديگه هم ميتونين برين اما تا وبزا نياد نميتووين وا ...

ببین میدونم ازونجا بهتره کار پیدا کردن

ولی کسایی هم بودن که ازینور کار پیدا کنن؟

رشته من رشته ایه که صنعت اول استرالیاست

وکیل؟!!!! هیچ کاری نمیکنه جز گرفتن یه پول مفت و اتلاف وقت

اگر میتونی و شرایطشو برای اقدام داری یعنی آیلتس بالای ۷ داری پس خودتم میتونی چارتا مدرک آماده کنی و چند تا فرم پر کنی

در مورد زمان انتظار اصلا هیچی معلوم نیست شرایط خیلی سخت شده و با وجود ایرانی بودن اگر دعوت بشی برای اپلای تازه میری تو چک امنیتی که خودش داستانی داره

در مورد اوضاع کار هم اکنون اصلا اوضاع جالبی نداره پس مطمئن شو از درآمد و آینده کاریت

حقوق بیکاری و اینا را هم خیلی روش مانور نده که اونم هر روز عوض میکنن و معلوم نیست تا زمان شما چه بر سر قوانین بیاد

کامل برات گفتم که با دید باز انتخاب کنی

راستی نگاهی هم به کانادا بنداز اونجا هم شاید بشه

موفق باشی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
وکیل؟!!!! هیچ کاری نمیکنه جز گرفتن یه پول مفت و اتلاف وقت اگر میتونی و شرایطشو برای اقدام داری یعنی ...

اصن میشه بگی داستانش چطوریه؟ینی مهاجرت چ شرایطی رو میخاد؟؟باید از طریق سرمایه گزاری بریم؟

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
وکیل؟!!!! هیچ کاری نمیکنه جز گرفتن یه پول مفت و اتلاف وقت اگر میتونی و شرایطشو برای اقدام داری یعنی ...

دستت دردنکنه کامل متوجه شدم

پس بااین اوصاع به نظرم برای فوق دکتری اقدام کنم راحتتره

دستت دردنکنه کامل متوجه شدم پس بااین اوصاع به نظرم برای فوق دکتری اقدام کنم راحتتره

سعی کن دانشجویی بری فعلا بنظرم راحت‌ترین راهه بعد اونجا اقدام کن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
سعی کن دانشجویی بری فعلا بنظرم راحت‌ترین راهه بعد اونجا اقدام کن

آره همینکارو میکنم 

حتی شده دکتری مجدد