2726
عنوان

بارداري همراه با لكه بيني بياين😭

116 بازدید | 19 پست

ديشب گلاب به روتون رفتم دسشويي خودمو كه با دستمال خشك كردم ديدم يه دره لكه دارم 

ااز ترس مرده بودم زنگ شوهرم زدم يه ساعت نيم شد تا   برسه اونم خيلي ترسيده بود 

دوباره موقعي كه قرار شد برم بيمارستام رفتم دستشويي بازم يه لك كوچيك ديدم 

رفتيم بيمارستان ماما صدا قلبو يكم طول كشيد تا شنيد و منم شنيدم 

بعد زنگ دكتر زد گفت معاينه خيلي بد بود ولي پشت تلفن به دكتر گفت خودش مقاومت ميكنه و من فكر ميكنم جفتش خلفيه دهانه رحمو نميتونم پيدا كنم

دستكششم اصلا خوني نبود 

اينم بگم كه شياف ٤٠٠پروژسترون استفاده ميكنم و تا ٤٠روز بايد بزارم ماماهه گفت برو اگه باز ديدي بيا 

اون لكه ها از چي بوده بنظرتون

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

واسه سلامتي مي نيمم هر كه دوست داره صلوات بفرسته 😢

لايك كنه تا منم واسش بفرستم 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نزدیکی 

پیاده روی

فعالیت زیاد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
نزدیکی  پیاده روی فعالیت زیاد

اصلا نزديكي نداشتم اما ديروز خيلي نشستم در صورتي كه نبايد ميشستم 

ببخشيد اولين بار كه ديدم دسشويي مدوفوع كدره بودم 😷ميشه از اون باشه؟ببخشيد بازم

استراحت کن روزی دوتا شیاف بذار گرمی هم نخور

گفت دكتر گفته طبق همون برنامت پيش بري 

يعني شبي يكي شياف 

شيافامم واژيناله ميشه از اون باشه

اصلا نزديكي نداشتم اما ديروز خيلي نشستم در صورتي كه نبايد ميشستم  ببخشيد اولين بار كه ديدم دسش ...

مدفوع تیره بخاطر قرص اهن.تو دشویی زور نزن.

ممکن هماتوم داشته باشی.نگار نباش منم لک داشتم.فقط استراحت کن وشیاف مرتب استفاده کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عزیزم نگران نباش صدای قلبو ک شنیدی ترس نداره . دور از جونت من خونریزی شدید کردم با لخطه . ۱۰ ساعتتتت شدید.. فقط استراحت کن . اگه هفته های اولی اصلا نگرانی نداره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
سلام گلم واسه منم دعاکن ۹روزعقب انداختم 

حتما عزيزم خدا ميدونه ديشب چي كشيدم من ني نيمو هديه از خدا به وساطط ابوالفضل گرفتم 

انشالله بارداري راحتي در پيش داشته باشي نه پر استرس

شیافتو مقعدی بذار واژینال بیشتر تحریک میکنه

جدي ؟

ممنون

2706