2733
2734
عنوان

خونه جدید

815 بازدید | 33 پست

خانما ما قصد داریم بریم یه خونه جدید خیلی خونه خوب و مناسبیه خیلی شیک و قشنگه ولی حرف پشتش خیلی زیاده خیلیا هواستن اون خونه رو بگیرن اما نتونستن صاحبخونه اشناست این خونه رو فقط بخاطر مامانم بهمون داد چون با هم دوستن خانمه تنهاست ولی این خونه اشو به هییچکسی نمیده فامیلیم و خب میدونم که تو فامیل حرف پشت این خونه و حتی مایی که الان میخوایم بریم زیاده

حالا ما قرار بوده اردیبهشت اسباب کشی کنیم الان بابام میگه نه استخاره کنیم اگر خوب بود بریم چون خودشم مستقیم حرف شنیده درباره خونه

من با چند تا نرم افزار استخاره کردم همه اشون خیلیییی بد اومد که کلا رای پدر و مادرمو زد...حالا گفتن بازم میریم پیش یه نفر استخاره میکنیم

شما اگر توی چنین شرایطی بودین چیکار میکردین؟میرفتین یا نه؟

فقط شما که میگین اعتقاد ندارین چیزی نگین جون من خودمم به خیلی چیزا اعتقاد ندارم فقط چشم زخم و استخاره رو قبول دارم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استخاره رو پیش اهلش قبول دارم نه با نرم افزار و...

ببین استخاره برا وقتیه که شما تمام راه ها رو میری مشورت میکنی و بعد واقعا تو دوراهی میمونی و نمیدونی چی کار کنی استخاره میکنی و بهتره بهش عمل کنی

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
2738
یعنی چی حرف پشتشه

یعنی این خونه کلی ماجرا داره بخاطرش قهر پیش اومده دلخوری پیش اومده دعوای لفظی پیش اومده هنوز این خونه داغ دل خیلیاست

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706