2726

عادیه . پون تازه جدا شدین یه مدت عادیه. رابطه ایی که تمام میشه دیگه تمام شده پیگیر رابطه ی جدید با هم نباشین. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونکه رفته دیگه هیچوقت نمیاد...تا ابد...

اینو الان رو چ حسابی میگی؟ 😶😐

مجبور نیستی حرف بزنیااا 

اصلنم اینطوری نیس عزیزم اگه دوستت داشته و بسته ب دلیل کاتتون برمیگرده

ولی پسرا برخلاف ما دخترا بعد یه مدت به مرور هی حالشون بدتر میشه

من نگفتم داریوش گفته....شمام اینقدر مطمئن بودی که پست نمیزدی 

داریوش 😁😁

ای خدا .. حق داریم واقعا جهان سوم بمونیم

یکم فک کنین 

پست نمیزنن😑پستو میزارن.. 

اون تاپیکه که میزنن😂😂

هیچ چیزی مطلق نیست

ممککنه برگررده ممکنه نه. اگرم برگشت استارترجان میختو محکم بکوب

دلیل خاصی نداشت یهو اومد گفت که من دوستت دارم میدونم توام دوستم داری ولی احساس میکنم رابطه امون ته نداره گفت یه مدت زمان بدیم فکر کنیم حتی وقتی ام من گفتم پس تموم کن برو گفتش یعنی مهلت نمیدی؟الانم‌۲هفته ست کاملا رفته ولی همش تو اینیستا پیگیرمه 

خب چون نمی خوادمسئولیت بپذیره می خواداینجوری بات خوش باشه وکیف کنه.

نه عزیزم هیچ حرفی باهم نمیزنیم کاملا قطعه رابطه ولی تا اینیستا استوری میزارم زود نگاه میکنه !!

داریوش 😁😁 ای خدا .. حق داریم واقعا جهان سوم بمونیم یکم فک کنین  پست نمیزنن😑پستو میزارن..& ...

عزیزم جواب دوم من جواب پست شما بود چشاتو باز کنی میبینی....اما بنظر من جای شما جهان سوم نیست کاملا مشخصه از درگیری ذهنیت و طرز حرف زدنت...چاره نیست باید تحمل کنی !!!

نه عزیزم هیچ حرفی باهم نمیزنیم کاملا قطعه رابطه ولی تا اینیستا استوری میزارم زود نگاه میکنه !!

خب که چی؟

وقتی قطع رابطه هستیدچه انتظاری داری؟

اگر شما اونا مناسب زندگی نمی بینی چه اصراری داری.

چرا بهم خورد عزیزم؟

والله هیچ دلیلی نداشت کاملا خوب بودیم باهم !فقط یه بحث کوچیک شب قبلش کرده بودیم که اونم اصلا مهم نبود ولی یهو گفت که احساس میکنم رابطه امون ته نداره

2706