2737
2734
عنوان

اگه شوهرم برنگرده خودمو میکشم

495 بازدید | 14 پست

من طاقت دوری بچمو ندارم خدا دارم داغون میشم سه روزه گزاشته رفته😭بابام میگه طلاق بگیری بچت راه نمیدم دارم لحظه ب لحظه میمیرم اگه بچمو بگیرن همون شب خودمو خلاص میکنم  

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

همه جریان تو تاپیکا قبلم هس

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بکی بدادم برسه دلمو آروم کنه

2728
چراااا

دعوا کردیمتاپیکم بخون حرمتا شکستو

2738
الان کجایی؟

خونه خودم

خونه خودم

برو مشاور سریع.....

سعی کن یه جوری با مادر شوهرت ارتباط بگیری الان مجبوری با شرایطی که میگی نمیتونی دوری بجه اتو تحمل کنی....کمک کم به زتدگیت سرو سامون بده

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....

عزیزم اول از همه آروم باش با استرس و عصبانیت هیچ چیز درست نمیشه

دوم اینکه به خدا توکل کن و ازش بخواه که کمکت کنه که همه راه حل ها پیش خداست

سوم اینکه به فکر اصلاح زندگی خودت و بچت باش و نه طلاق مطمئنا با توکل و دعا این شرایط بدو پشت سر میزاری 

خدایا شکرت بابت همه چیز
خونه خودم

من الان تاپیک هات رو خوندم. به نظر من طبق حرفایی که زدی برو سراغ پدرو مادرش.اگه واقعا زندگیت رو دوست داری و واقعا صبرت رو بالا میبری تا اونا واسطه بشن.چون به نطر میرسه همه دعواهاتون بچه گانه بوده که گفتی باعث خستگی شوهرت شده‌.باید صبر بیشتر داشته باشی و با سیاست بری جلو.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
شوهرت بچه رو کجا برده پس

بچه پیش خودمه

توروخدا انقد ضعیف نباش

اینهمه ادم طلاق گرفتن چی شده دارن زندگیشونو میکنن.ب خدا تو سنی نداری طلاق هم بگیری میتونی ی زندگی بهتر داشته باشی...مهریه تو بگیر حضانت بچه هم تا ۷ سالگی با توئه ی خونه اجاره کن با بچت زندگی کن.باباتم ببینه بچه تو اوردی قبول میکنه و حمایتت میگنه.یا علی بگو اراده کن

همه تاپیکاتو خوندم فک نکنم شوهرت راضی بشه ب زندگیتون....تو فقط میترسی .لطفا نترس یکم جسور باش 

اگه میخواست درست بشه میشد خب....هیشکی دلش ب حال تو نمیسوزه حتی بابات وگرنه نمیگفت بچه تو نمیخوام فقط خودت باید برا خودت کاری کنی فقط خودت ..😘

2706