2703
2553

فرینی هفته اول ...بعد حریره بادوم هفته دوم ....بعد سوپ ساده...کلا زود شروع کردی..پشت کارت نوشته چطوریو چیا بدی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چیو که بش دادی ابگوشتم شروع کن 😂 

حریره بادوم سنگینه باید دیر تر بدی اول تا یه هفته فرنی رقیق میدادی بعد هفته ی بعدش روزی یه بار حریره .بیسکویتم توی کارت بهداشتش هس که کی باید میدادی همه چیو زود شروع کردی

2720

من دخترم مهر دنیا اومده یه ماهه هم حریره بادوم‌هم لعاب برنج بهش نیدم اصلا سیر نمیشه با شیر‌.امروز بردمش واکس ۴ماهگی گف یکم وزنش زیاد شده حالا میخوام یک ماه اصلا ندم بهش اینارو.ولی زود شروع کردن خیلی خوبه چون بچه بدغذا نمیشه.بهش سوپ رقیقم بده.کلا اگه میخوای بد غذا نشه نترس بهش پوره سیب و سیب زمینی بده ولی شل باشه.الان دختر بزرگم‌ خیلی بدغذاس ۶ماهگی شروع کردم براش.

من دخترم مهر دنیا اومده یه ماهه هم حریره بادوم‌هم لعاب برنج بهش نیدم اصلا سیر نمیشه با شیر‌.امروز بر ...

اخه بعصیا میان میگن زوده و فلان بخدا از ترس و استرس مردم 

پسر من همین الانشم شیرخواره س بد غذاس یعنی غذای جدید بخورم طعمش بره تو شیر لب نمیزنه 

منم دیگه نمیتونم همش غذای تکراری بخورم 

وزن دخترتون چند بود 

پسر من زیاد شیر نمیخوره منم میدوشم با حریره یا لعاب برنج و بیسکویت ترکیب میکنم تو روز دو وعده بهش میدم 

شیر خودمم زیاد سیرش نمیکنه همش بهونه میگیره و خوابش کمه 

😒

۷و۳۰۰ بود گفت وزنش یکم بالاس که ایرادی نداره.نترس اصلا من تا وارد ۶ماه بشه میارمش سر سفره.خیلی سخته اینطوری.اگه در بهش غذا بدم مزه هارو میفهمه نمیخوره ولی الان راحته براش.دختر بزرگم الان ۲۱ماهشه هیچی نمیخوره ها هیچی خستم کرده بخدا.دیگه برا این دخترم زود شروع کردم اصلا هم نمیترسم دیگه از بدغذایی که بهتره.

2714
۷و۳۰۰ بود گفت وزنش یکم بالاس که ایرادی نداره.نترس اصلا من تا وارد ۶ماه بشه میارمش سر سفره.خیلی سخته ...

وزن تولدش چند بود ؟

وزنش  زیاد نیس بچه خواهرشوهرم ۴ماهگیش ماشالله ۸و۳۰۰بود  الانم از ۴ماهگی غذا میده از پسرم یه هفته کوچیکتره  اون منو ترغیب کرد که به پسرم غذا بدم  

اما پسرم وزنش هم کمه هم شیر نمیخوره بخدا خسته شدم انقد حرصشو میخورم وزن تولد ۳۵۰۰بود وزن ۴ماهگیش ۶و۳۰۰

😒
وزن تولدش ۳۲۰۰ بود.برا وزنگیری بهش فرنی برنج با کره بده بخوره

میشه یه خواهشی ازتون بکنم 

اینکه مراحل غذا دادن به نوزادتون بگید که چجوری بود و الان چیا بهش میدید

😒
یکم حرارت بده بهش بعد بهش بده خوبه اتفاقا.از کجا آوردی عالیه من عاشقشم

موقع بارداری همسرم خرید امانتونستم بخورم موند تو فریزر  پدربزرگم  فوت کرد دوتا گوسفند ارث رسید به کسی سپرده مادرم هرسال برای مادرم میفرستن مادرمم میده به من روغنشو 😄اخه روغنشو دوس دارم اما کره شو نه 

😒
میشه یه خواهشی ازتون بکنم  اینکه مراحل غذا دادن به نوزادتون بگید که چجوری بود و الان چیا بهش م ...

من بهش بادوم رو پوست میگیرم پودر میکنم بعد با یکم آبجوش ته استکان میزارم رو کتری روغن میندازه با سورنگ یا شیشه شیر بهش میدم.برنج آرد میکنم با اب میزارم لعاب میندازه یکم کره میزنم ۴ یا ۵ قاشق کوچیک بهش میدم.فعلا همین دوتا رو از ۳ماهو نیم بهش دادم البته هروز نه یکی دوروز در میون.ولی از اول ۵ماهگی پوره سیب و سیبزمینی هم میخوام اضافه کنم.

2706