2703
2553
عنوان

(خانمای با سیاست )چجوری بهشون بفهمونم که به کمکشون نیاز داریم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 38 پست

خب خواهری حقیقتم همینه 

منم الان گاهی شوکه میشم 

اما قانو نیش هم بخوایم حساب کنیم پسر دوبرابر دختر ارث میبره الان خرجاش باید بیستر باشه 

وفتی دختر ازدواج کرد خرجش با شوهر

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بابات باید زحمت خودشو واسه تو خرج کنه ؟ اینو فقط واسه تو نمیگم واسه خودمم میگم . اگه پدرمون داره واسش زحمت کشیده . ماهم باید زحمت بکشیم . نباید انتظاری داشته باشیم . 

ولی اگه میخوای حرف و یش بکشی بگو اره رفتیم دوباره خونه رودیدم . خیلی خوب بود . میخواسیم بگیریم ولیحیفک صاحابش قبول نکرد بقیه شو مثلافلان موقع بگیره‌شوهرم دنبال وام داره میدووئه ... اگه بخواد بده با همین حرفا دس بکار میشه .اگدم نه که اختیار پولشو دارا

2456
آره دقیقا.داداش منم مثله خواهر شما خیلی راحت میگه چی میخواد ولی من نمیتونم. خانواده ی شوهرمم هر چی د ...

دخترا بامادرشون راحت ترن به مادرتون بگين كه خريد خونه خيلي فكرمونو مشغول كرده اونم ميگه چرا بگو اين مقدار پول كم داريم نميدونم چيكاركنم ميره به بابات ميگه

پدرتون اشتبباه کرده چون الان هم شما هم برادرتون توقع دارین ازش. میتونی بهش بگی باباجون ما کم کسر داریم شما میتونی کمک کنی ولی خب شاید چندماه طول بکشه پس دادنش.مطمئنن اون پدر هیچوقت نه نمیگه معلومه دست دلبازه.ولیییی هیچوقت فقط از خانواده خودت تکقع نداشته باش همسرتم عادت میکنه. بخده خواهرانه میگم.الان پدر من گاهی شیرخشک واسه بچم میخره پوشک میخره باورت میشه ولنتاین به دختر ۱۱ماهم کادو داد. هروقت پول کم داریم کمک میکنه چندوقت پیشا ۱۰م قرض داد واسه رهن خونمون کم داشتیم این ماه پس دادیما ولی تو بگو یک بار پدرشوهرم هزارتومن دست بچم داده باشه یا از پسرش بپرسه پول داری شیرخشک واسه بچت بخری.اخرم شوهرم میدونی چی میگه ؟ میگه بابام دستش بستس نداره بنده خدا. مردا زود پر توقع میشن

🌸❤🌸دخترم آیندم با تو دیدنیه🌸❤🌸
شوهره منم خواهر زاده ی بابامه😅😄😄😄😄

خدا ميگه از تو حركت از من بركت 

شمام اين زبون رو بجونبونين يخرده ريلكس باشين مثل داداشتون بگين كمك كنن نگين قرض كه اگه سال بعد نتونستين برگردونين بدقول نشين 

بابا مامانها هم ازخداشونه بچه ها پيشرفت كنن سروسامون بگيرن

اوضاعمون مث همه فقط با اين تفاوت كه من راحتم با بابام (خدايش اگه بابام نبود نميتونستم ٧ سال بي پولي رو تحمل كنم البته يكي دوساله اوضاع خوب شده)

2714