1147
44

سلام خانما . ما میخواییم خونه بخریم و از قضا یکم کم داریم.من به غیر خودم یه داداش دارم فقط. بابام همه ی مایحتاح اون رو تامین میکنه و خونه و ماشین براش خریده. ولی برا من فقط همون جهزیه بوده. اینم بگم که تو جهزیه ی داداشم ۵ قلم وسایل گرونش رو خرید. تا الان هم بابام به من کمک مالی در حد ماهی مثلا ۲۰۰ ۳۰۰ تومن میده ولی برا داداشم ن یکم بیشتر .یکم ک چ عرض کنم خیلی بیشتر از پول من.بگذریم. حالا من میخوام ب اونا بفهمونم ک پول کم داریم و انتظار دارم کمکمون  کنن‌چون خدارو شکر وضعشون خوبه.تا حالا هم برا من مثله داداشم خرج نکردن فقط همون جهزیه بوده. به نظرتون چیکار کنم؟ چجوری بگم؟؟؟!!!

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

قرض کن

انتظار نداشته باش همینجوری بدن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
892

احساس میکنم خیلی پرتوقعی😁

توقعتو کم کنی خودت آرامش بیشتری داری.....

ضمنا میتونی به بابات بگی اگه امکانشو داری یکم پول قرض بده به شوهرم دراولین فرصت پس میدیم

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    

ازشون قرض بگیر احتمالا دیگه پس نمیگیرن

یااینکه بهشون بگو میخواید خونه بخرید و کم دارید احتمالا خودشون پیشنهاد کمک میدن

دکترم یه امیدایی بهم داده،شمام لطفا با فرستادن یه صلوات از خدا بخواید کمکم کنه مامان بشم.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه. خدایاشکرت
1125

به مامانت بگو به بابا بگو اگه براش مقدوره یکم کمک ما بکنه که آن شالله صاحب خونه بشیم

ولی به نظرم اگه شوهرت خوبه کمک بگیر از خانوادت اگه نه اصلا یه ریالم نده بهش

اگه میشه برا سلامتیم یه صلوات بفرستید این روزا خیلی محتاجم  

فقط بهت توصيه مي کنم اين که از خانوادت پول بگيري بياري تو زندگي مشترک اشتباهه

حداقل اگر پول هم مي گيري سعي کن يه پس انداز براي خودت داشته باشي 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هر لحظه نگهبان عزیزانم باش  تیکر بارداری نیست یاد زمانهایی که باردار بودم و میومدم سایت افتادم و دلم خواست من هم تیکر داشته باشم
به مامانت بگو به بابا بگو اگه براش مقدوره یکم کمک ما بکنه که آن شالله صاحب خونه بشیم ولی به نظرم اگ ...

شوهرم خیلی خوبه خداروشکر. مشکل هم فک کنم مامانمه. بابام میگف میدم ولی دیگه خبری نشد ولی مامانم حتی نمی پرسه چیکار کردین

1103
چجوری بگم؟ اخه قرض هم اگه کنیم تا چن‌ماه نمیتونیم برگردونیم چون واقعا دستمون خالی میشه. خیلی خجالت م ...

خجالت نداره ك 

بگو انقد پول كم داريم تا فلان موقع بهتون پس ميديم 

شايد همينطوري بده

عايد اومده باهاره بوسا چه توف داره🤢🤢😷😷

من كه از خانوادم هيچ توقعي ندارم وضع پدرمم خداروشكر خيلي خوبه تازه همون جهيزيه هم هنوز زورم مياد ٧٠تومن بهم داد ناراحتم ميگم كاش كمتر مياوردم يا واسه سيسمونيم ناراحتم كه پدرم بايد بده خانواده شوهرم هيچ كاري نكردن 

سلام

اولا  می تونی خیلی ساده از پدرت بخواهی که فلان مقدار پول بهتون بده  به فرض که پدرت پول بده باعث میشه شوهرت یا تنبل بشه و کمتر کار کنه و یا پول هاشو جایی دیگه خرج کنه و  عادت کنه که تهیه مایحتاج شما رو بندازه گردن خانواده ات خیلیا اینطوری شدن و پشیمون هستند .

دوما اگر پول بهت داد حتما یک سهمی ازخانه به اسم شما باشه .

835